יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / קריות / קהילה קריות / הקריון יקיים יריד תעסוקה לבני נוער

הקריון יקיים יריד תעסוקה לבני נוער

קניון הקריון יקיים יריד תעסוקה לבני נוער במסגרתו מאות צעירים המחפשים עבודה לתקופת חופשת הקיץ, יוכלו ליצור קשר בקלות ובנוחות עם עשרות מעסיקים פוטנציאליים המחפשים עובדים לתקופה זו. ביריד התעסוקה ייקחו חלק עשרות עסקים מתחומים מגוונים: רשתות מזון, קייטנות, חנויות ובתי עסק, ענף התחזוקה ועוד.

מנכ"ל הקריון דודו שגיא
אנו גורם מרכזי בחיי התושבים. מנכ"ל הקריון דודו שגיא (צילום: דנה קדוש)

לדברי דודו שגיא, מנכ"ל הקריון: "אנו כגורם מרכזי בחיי התושבים באזור, לקחנו על עצמנו משימה חברתית והיא להנגיש את אפשרויות התעסוקה עבור אותם צעירים ובני נוער המחפשים עבודה. אני אישית רואה קניון הקריון ממשיך במיזם החברתי ומפגיש בין בני נוער המחפשים עבודה לבין מעסיקים פוטנציאליים ביריד תעסוקה ענק זו השנה השלישית ברציפות.

יריד התעסוקה השנתי השלישי לנוער של הקריון לקיץ 2013, ייערך ביום ראשון (12.5) מתוך רצון והשתלבות של צעירים בשוק העבודה כחלק מתהליך של אימוץ ערכים כמו אחריות, עצמאות כלכלית ומעורבות – זאת כמובן כל עוד לא חלה פגיעה בלימודים שמהווים מפתח חיוני להתפתחות הצעירים בעתיד".

 

בדוק גם

קובי רבינוביץ', יושב ראש אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה (צילום: דורון גולן)

"עכשיו אני המבוגר האחראי"

כמי שאובחן כבעל לקויות למידה, דרכו של קובי רבינוביץ מקרית אתא לאוניברסיטת חיפה לא הייתה קלה. הוא התגבר על כל מכשול, סיים את התואר הראשון והתחיל את השני, ולאחרונה נבחר לראשות אגודת הסטודנטים, והוא בא לעבוד. "אני הקברניט בסירה הזו ואני צריך לנווט את הכל. קיבלתי את השרביט לנתב ואני רוצה לשנות, להכניס רוח חדשה, להיות בעמדת השפעה שפועלת למען הסטודנטים"

פועלות בקהילה למען הקהילה. נשות מעגל קריות [צילום: עצמי]

מיכל צפיר בערב הגאלה של מעגל נשים קריות

הראשון בין שני ערבי הגאלה לגיוס תרומות של מעגל נשים קריות יתקיים ב~18 בינואר בבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *