בית / קריות / פנאי קריות / ריאליטי בדרך למציאות

ריאליטי בדרך למציאות

היא לא צלחה את השלב השני של ההופעות החיות ששודר השבוע ב"דה ווייס", אבל היא המתמודדת היחידה שהודחה מהתוכנית עם חיוך רחב במיוחד. גבירותי ורבותי, קבלו את נוי אייזן, בת 22 מקרית ים, שהבינה שתוכנית הריאליטי המוזיקלית היא רק שלב בקריירה המוזיקלית הארוכה שלה, ולא לפני שהשתתפה באחת כזו.

זיכרונות מוזיקליים אייזן נולדה כבת זקונים לרחל טכנאית שיניים ושמשון איש אחזקה, אחות לארז ולרולי. "לא הייתה לי ברירה אלא לשיר, כי נולדתי לבית מוזיקלי", היא צוחקת ואומרת: "עם השנים נשאבתי לתוך זה כמו האחים שלי".

אחיה של אייזן, ארז, הוא חלק מהרכב הטראנס אינפקטד מאשרום המצליח בעולם. כיום הוא מתגורר בלוס אנג'לס עם בת זוגו השחקנית טארה ריד. אח נוסף הוא רולי, שיחד עם שרון בידן הקים את ההרכב KYD, על משקל קרית ים ד' והצליחו לחדור לשוק המוזיקה בדרך מחתרתית יוצאת דופן בישראל. כשנוי היתה ילדה, צירף אותה אחיה רולי להרכב והיום היא סולנית הלהקה, שרק לפני כשבוע הופיעה יחד עם ליאור נרקיס בקיסריה.

הכתבה המלאה ביום שישי ב"הד הקריות"

"בתוכנית למדתי לנתב את הלחץ למקום טוב". אייזן צילום: אסף גבעוני
"בתוכנית למדתי לנתב את הלחץ למקום טוב". אייזן צילום: אסף גבעוני

בדוק גם

ליאת ברששת. צילום: דורון גולן

כוחה של אמא

קשה להאמין, אבל ליאת בר ששת, רק בת 41, היא אמא ל-12 ילדים. זהו סיפור לא ייאמן על אישה שנישאה כשהייתה ילדה, חזרה בתשובה, הפכה לחרדית, חזרה בשאלה ועכשיו מתמודדת על מקום במועצת העיר קרית ביאליק מטעם סיעת צעירים במטרה אחת: לדאוג לבני הנוער

יקירת העיר, סילביה בן חמו. צילום: דוברות העירייה

יקירי העיר של קרית אתא

עיריית קרית אתא ציינה את הערכתה למתנדבי העיר בטקס "יקיר העיר" המסורתי שנערך ביום העצמאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *