יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / קריות / פנאי קריות / היום יתקיים בחיפה יום המורה החיפאי

היום יתקיים בחיפה יום המורה החיפאי

במהלך החודש האחרון נקראו הורים וילדים לכתוב כמה מילים על מורה שנחרת בזיכרונם, שהשפיע על חייהם והפך את שהותם בבית הספר לחוויה לימודית, מאתגרת ולא פחות חשוב גם מהנה.

במהלך יום המורה החיפאי, יועלו סטטוסים לעמוד הפייסבוק של עיריית חיפה. סטטוסים אלה ילוו את אירועי יום המורה בחיפה, שיכללו שיעורים "הפוכים" שיועברו בכיתות על ידי תלמידים, אירועי הוקרה על ידי ועדי הורים, מפגשים עם אנשי רוח וחברה בנושא מעמדו ותפקידו של המורה במאה ה-21, טורנירים בין מורים לתלמידים, ראיונות "מורים בג'ינס" והופעות סטנד-אפ על סיטואציות שרק מורים מתמודדים עימם.

יום המורה הבינלאומי הוכרז על ידי ארגון אונסק"ו לציון יום פרסומו של מסמך בינלאומי, אשר המליץ על נקיטת צעדים לשיפור מעמד המורים. בעיריית חיפה הוחלט לאמץ את הרעיון ולהרחיבו לפעילות שוטפת המתקיימת ברוח זו, לאורך כל שנת הלימודים.

ראש עיריית חיפה יונה יהב: "החלטנו לציין את יום המורה נוכח החשיבות הרבה אותה אנו מייחסים לתפקיד המורים בעיצוב הדור הבא. המורים הם ההון האנושי אותו יש לטפח. כרשות מקומית אשר בראש מעייניה עומד חיזוק והעצמת החינוך של ילדי העיר, אנו רואים לעצמנו חובה להצדיע למורים ולהודות להם על חלקם החשוב בגידול וחינוך ילדינו".

בדוק גם

משה אבן טוב. צילום: דורון גולן

הקרייתים; מוסיקת ג'ז להמונים

הגיל השלישי, שעל פי התפיסה המסורתית מיועד למנוחה ורגיעה, מתברר יותר ויותר כשלב בו רבים …

ערן ושרי צילום עידן חן

יש להם חלום

רבע מיליון שקלים. זה הסכום לו זקוקים ערן ושרה ישראלי מקרית ביאליק, כדי להגשים את חלומם להיות אבא ואמא בהליך פונדקאות בחו"ל. אחרי מסכת ייסורים בלתי נתפסת, שכללה שכול, אובדן וניתוח קיצור קיבה שכמעט הפך לניתוח קיצור חיים, פנו בני הזוג, באין ברירה אחרת, לגיוס ממון מההמונים. 250 אלף שקלים הם בסך הכל 250 אלף איש שיתרמו שקל אחד בלבד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *