בית / קריות / פנאי קריות / "הבעיות מתגמדות כשנכנסים מתחת לחופה"

"הבעיות מתגמדות כשנכנסים מתחת לחופה"

לאחר שמונה שנות זוגיות והצעת נישואים אחת, שנתקלה בסירוב מצד בני המשפחה, התחתנו בשבוע שעבר משה וקנין וחיה תורג'מן. זה היה אירוע יוצא דופן, מרגש במיוחד. האורחים, כ-150 במספר, שהגיעו לאולמי סהרה בצומת קרית אתא, לא נשארו אדישים. גם יוסי סילמן, מנכ"ל משרד הרווחה והשירותים החברתיים, נראה נרגש. משה סובל מגיל 17 מניוון שרירים, חיה נכה ושניהם מרותקים לכיסאות גלגלים. מחכים לחדר זוגי

וקנין, בן 44, ותורג'מן, בת 30, חיים זה עשר שנים במעון הנכים של איל"ן בית קסלר בקרית חיים. לפני שמונה שנים התאהבו, הפכו לזוג אך המשיכו לגור בחדרים נפרדים. כעת לאחר שנישאו, בבית קסלר ייאלצו להיערך אחרת ולהקצות לזוג הנשוי חדר משותף. "בימים אלה", אומר משה דולב, מנהל בית קסלר, "אנו נערכים לשכנם בחדר זוגי אחד כדי שמעמדם כבעל ואשה יהיה מושלם".

הדרך לחופה לא היתה פשוטה, ולא רק בגלל המגבלות של בני הזוג. בכל זאת הם הצליחו השבוע להוכיח, כך מודים בני משפחותיהם, שאחרי הכל האהבה מנצחת. "עד גיל 17 משה היה ילד רגיל ואז התפרצה אצלו מחלת ניוון השרירים ממנה הוא סובל עד היום", מספרת האם פנינה וקנין, "הוא היה בין הראשונים שהגיעו להתגורר בבית קסלר וזמן קצר אחר כך התאהב בחיה והודיע לכל מי שרק רצה לשמוע שבעתיד היא תהיה אשתו".

עברו לכתבה המורחבת בגיליון סופ"ש של "הד הקריות

כתבה: ליאת אהוד

 חתונה נכים בבית קסלר
הזוג הרביעי שיצא מבית קסלר. וקנין ותורג'מן (צילום: ליידי זום)

בדוק גם

_IK_1657

סייל בדיוטי מוטי

מגוון פריטי אופנה במחירים של 22,33,44 שקלים בלבד

צביקה פז. צילום: דורון גולן

הקרייתים: "הרגשתי שהגשמתי את החלום שלי"

לאהבה אין גיל, כך מוכיח צביקה פז, מקרית חיים, שבגיל 75 הוא מטפח את אהבתו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *