בית / קריות / פנאי קריות / "הבמה האהובה עליי היא בבית נגלר"

"הבמה האהובה עליי היא בבית נגלר"

נדב אבקסיס לא ממש יכול להחליט באיזה אולם הוא הכי אוהב להופיע בארץ, אבל הוא בטוח שהשניים האהובים עליו הם מועדון צוותא ובית נגלר בקרית חיים. ביום שישי הבא (20.6) הוא יעלה על הבמה האהובה עליו בית נגלר ויגיע להצחיק את הקרייתים במופע החדש שלו.

"חלק מהחומרים למופע החדש ישבו אצלי בראש הרבה זמן", הוא אומר השבוע לעכבר פלוס. "המופע הקודם שלי רץ על הבמות 13 שנה, אבל היה מעודכן כל הזמן. גם את המופע הזה אני מעדכן כל הזמן ולהופעה הבאה שלי ייכנסו דליה איציק ופואד.

נדב אבקסיס
נדב אבקסיס צילום: איתן ברנט

"בגדול, דברים שחשבתי שצריך לשמור, שמרתי למופע החדש. עבדתי עליו במשך שנה, יחד עם רשף שי ומשה מלכה, שאני צופה להם עתיד מזהיר. מישהו ששידך לי אותם והיום יש לנו קבוצת וואטס אפ משלנו. הרי היום אתה יכול להיות מצורף לעשרות קבוצות וואטס אפ, מישהי מתחתנת, אז היא פותחת קבוצה. אתה יכול להיות מעורב בתאונת דרכים ותוך חמש דקות להיות בקבוצת וואטס אפ של החבר'ה בתאונה".

נדב אבקסיס, יום שישי, 20.6.2014 במופע חדש

 הכתבה המורחבת תפורסם ביום שישי בעכבר פלוס

בדוק גם

ליאת ברששת. צילום: דורון גולן

כוחה של אמא

קשה להאמין, אבל ליאת בר ששת, רק בת 41, היא אמא ל-12 ילדים. זהו סיפור לא ייאמן על אישה שנישאה כשהייתה ילדה, חזרה בתשובה, הפכה לחרדית, חזרה בשאלה ועכשיו מתמודדת על מקום במועצת העיר קרית ביאליק מטעם סיעת צעירים במטרה אחת: לדאוג לבני הנוער

יקירת העיר, סילביה בן חמו. צילום: דוברות העירייה

יקירי העיר של קרית אתא

עיריית קרית אתא ציינה את הערכתה למתנדבי העיר בטקס "יקיר העיר" המסורתי שנערך ביום העצמאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *