בית / קריות / פנאי קריות / בית חולים רמב"ם הציג קיר מועצב במחלקת הכירורגיה

בית חולים רמב"ם הציג קיר מועצב במחלקת הכירורגיה

השבוע נחנכה העבודה של תלמידי מגמת עיצוב חזותי בבית החולים לילדים במרכז הרפואי רמב"ם, ציור קיר אותו ציירו תלמידי המגמה. העבודה, המתנשאת על קיר רחב ידיים בחדר המשפחות של מחלקת הכירורגיה, מוטיבים של ציור ראליסטי עם ציור המתאר גלי ים ובהם דגים וצבים שטים.

בטקס חנוכת הקיר השתתפו בין היתר: מנהל בית החולים לילדים פרופ' עמוס עציוני, מנהל המחלקה הכירורגית ד"ר רן שטייברג ומנהל בית הספר רעות ד"ר צביקה  רייטר שהגיע לבית החולים עם תלמידי המגמה לאמנויות מרכז המגמה יגאל באום.

מנכ"ל בית ספר רעות לאמנויות ד"ר צביקה רייטר: "לבית הספר שלושה צירים: לימוד עיוני, חינוך ערכי ויצירה אמנותית. בזכות ההישגים בשלושת התחומים זכינו לאחרונה לפרס החינוך הערכי והלימודי הארצי. אנו מעודדים את תלמידי בית הספר והצוות לתרום לקהילה ולהיות מעורבים בה. מדרך הטבע חלק נכבד מהתרומה לקהילה הינו בתחום היצירה האמנותית והתרבותית – תחום ההתמחות של בית הספר. אין לי ספק שהעבודה של תלמידי מגמת העיצוב החזותי והמרכז יגאל באום תביא אושר ושמחה לילדים המאשפזים ולמשפחות".

תלמידי בית הספר על רקע הקיר המעוצב (צילום: פיוטר פליטר)
תלמידי בית הספר על רקע הקיר המעוצב (צילום: פיוטר פליטר)

בדוק גם

צביקה פז. צילום: דורון גולן

הקרייתים: "הרגשתי שהגשמתי את החלום שלי"

לאהבה אין גיל, כך מוכיח צביקה פז, מקרית חיים, שבגיל 75 הוא מטפח את אהבתו …

"לא יוצאת מנה מהמטבח לפני שטועמים אותה בכפית". במטבח של ג'ק-לין

הלו, ג'ק-לין

"כשחשבנו על השם למקום, רצינו משהו שמצד אחד יהיה מאוד גבוה ומצד שני בגובה העיניים, שידבר ללקוח, שיגיד לו: 'אנחנו משלכם', לא פלצנים" * בציר אח"י אילת נפתחה לפני כחודשיים מסעדה חדשה, שהיא הרבה יותר מעוד מסעדה: מנות ייחודיות, מטבח פתוח לרווחה, מלצרים אדיבים שלוגמים צ'ייסרים (על חשבון הבית) עם הלקוחות ואווירה שמחה במיוחד. הקיצר, בג'קלין כבר הייתם? כי אם לא, אתם ממש מפסידים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *