בית / קריות / פנאי קריות / בית חולים רמב"ם הציג קיר מועצב במחלקת הכירורגיה

בית חולים רמב"ם הציג קיר מועצב במחלקת הכירורגיה

השבוע נחנכה העבודה של תלמידי מגמת עיצוב חזותי בבית החולים לילדים במרכז הרפואי רמב"ם, ציור קיר אותו ציירו תלמידי המגמה. העבודה, המתנשאת על קיר רחב ידיים בחדר המשפחות של מחלקת הכירורגיה, מוטיבים של ציור ראליסטי עם ציור המתאר גלי ים ובהם דגים וצבים שטים.

בטקס חנוכת הקיר השתתפו בין היתר: מנהל בית החולים לילדים פרופ' עמוס עציוני, מנהל המחלקה הכירורגית ד"ר רן שטייברג ומנהל בית הספר רעות ד"ר צביקה  רייטר שהגיע לבית החולים עם תלמידי המגמה לאמנויות מרכז המגמה יגאל באום.

מנכ"ל בית ספר רעות לאמנויות ד"ר צביקה רייטר: "לבית הספר שלושה צירים: לימוד עיוני, חינוך ערכי ויצירה אמנותית. בזכות ההישגים בשלושת התחומים זכינו לאחרונה לפרס החינוך הערכי והלימודי הארצי. אנו מעודדים את תלמידי בית הספר והצוות לתרום לקהילה ולהיות מעורבים בה. מדרך הטבע חלק נכבד מהתרומה לקהילה הינו בתחום היצירה האמנותית והתרבותית – תחום ההתמחות של בית הספר. אין לי ספק שהעבודה של תלמידי מגמת העיצוב החזותי והמרכז יגאל באום תביא אושר ושמחה לילדים המאשפזים ולמשפחות".

תלמידי בית הספר על רקע הקיר המעוצב (צילום: פיוטר פליטר)
תלמידי בית הספר על רקע הקיר המעוצב (צילום: פיוטר פליטר)

בדוק גם

ליאת ברששת. צילום: דורון גולן

כוחה של אמא

קשה להאמין, אבל ליאת בר ששת, רק בת 41, היא אמא ל-12 ילדים. זהו סיפור לא ייאמן על אישה שנישאה כשהייתה ילדה, חזרה בתשובה, הפכה לחרדית, חזרה בשאלה ועכשיו מתמודדת על מקום במועצת העיר קרית ביאליק מטעם סיעת צעירים במטרה אחת: לדאוג לבני הנוער

יקירת העיר, סילביה בן חמו. צילום: דוברות העירייה

יקירי העיר של קרית אתא

עיריית קרית אתא ציינה את הערכתה למתנדבי העיר בטקס "יקיר העיר" המסורתי שנערך ביום העצמאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *