מבזקים
בית / קריות / פנאי קריות / בחול המועד פסח: רזי הארץ 7

בחול המועד פסח: רזי הארץ 7

עמותת "חבורז" לזכר סמ"ר רז מינץ, מארגנת זו השנה השביעית ברציפות, בחול המועד פסח, את "יום רזי הארץ 7" -יום חוויה של פעילות ערכית ושמחה בטבע לכל המשפחה. הפעילויות כוללות: טיולי משפחות מודרכים, רכיבה על אופני הרים (מושאלים חינם במקום), ניווט ספורטיבי, (על פי חוקי איגוד הניווט הישראלי), ניווט עממי וניווט לפעוטות על מסלול ניווט מלווה בציורים ותמונות בהשגחת ההורים, פינות יצירה לילדים, הרקדות, מתקנים מתנפחים, שירה בציבור, הפעלות לילדים.

כל הפעילויות ללא תשלום ופתוחות לקהל הרחב. יום רזי הארץ צילום: יח"צ
כל הפעילויות ללא תשלום ופתוחות לקהל הרחב. יום רזי הארץ צילום: יח"צ

ארגון האירוע מתבצע בהתנדבות מלאה על ידי חבריו של רז בשיתוף בני משפחתו וצה"ל. כל הפעילויות מתקיימות ברוחו של סמ"ר רז מינץ ז"ל מקרית מוצקין, לוחם ומפקד ביחידת דוכיפת, שנפל לפני יותר מ-12 שנה בפעילות מבצעית בגזרת בית אל-עפרה.

האירוע מהווה המשך לפעילותו החברתית הרבה של רז במסגרת "נוער לנוער" בקרית מוצקין בקרב בני נוער וקשישים, בתרומה ועזרה לקהילה. רז אהב את הארץ ואהב לטייל בה, על מנת ללמוד לאהוב אותה בדרך בלתי אמצעית. ייחודו של האירוע שהוא מתקיים בכל שנה באתר אחר בטבע, במטרה לגלות את רזי הארץ באמצעות הפעילויות המגוונות.

יום "רזי הארץ 7" מתקיים בכל שנה בחול המועד פסח, סמוך ליום הולדתו של רז, ה' בניסן. השנה הוא ייערך ביום שישי, ג' חוה"מ פסח, י"ח ניסן, 18.4.14, בין השעות 09.00-14.00, בחניון אורן הסלע שבכרמל, בכניסה הדרומית לדלית אלכרמל מכיוון מחלף אליקים.

אהב לטייל בארץ. רז מינץ ז"ל צילום: פרטי
אהב לטייל בארץ. רז מינץ ז"ל צילום: פרטי

בית הספר אורט מוצקין בשיתוף עיריית קרית מוצקין ובית הספר רודמן בקרית ים, נרתמו לסייע בארגון האירוע באמצעות תלמידים מדריכים צעירים, מעין סגירת מעגל לפעילות של רז במסגרת "נוער לנוער". כל הפעילויות ללא תשלום ופתוחות לקהל הרחב, אך מומלץ לבצע הרשמה מוקדמת לצורך היערכות המארגנים. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר ההנצחה "אתרז".

למעוניינים: ניתן לשוחח עם אחד החברים של רז, מארגני האירוע: אופיר אורן, טל': 4347146- 052; יניב גל, טל': 5935982- 050; ליאור רובינשטיין, טל': 4881920- 052.

 

בדוק גם

מקהלת בית הספר אחדות. צילום: דוברות העירייה

מקהלת בית הספר אחדות תשיר עם התזמורת הפילהרמונית

מקהלת בית הספר אחדות בקרית מוצקין נבחרה להשתתף במפגש מקהלות של בתי ספר יסודיים עם …

דודו ספיר. צילום: דורון גולן

הקרייתים: נולד לרקוד

כשהיה בגיל 16 גילה דודו ספיר את ריקודי העם אולם הוא לא תיאר לעצמו ששנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *