מבזקים
בית / קריות / פנאי קריות / בוקר טוב, אח"י אילת

בוקר טוב, אח"י אילת

משהו קורה ברחוב אח"י אילת. הרחוב שקיבל את ההילה שלו בעקבות פתיחת מקומות הבילוי לפני כ-15 שנה, כבר לא מכיל רק פאבים ומועדונים.

בכלל, רוב העסקים הקשורים לחיי הלילה עזבו את הרחוב אבל משהו אחר קורה בו מבחינה מסחרית: עסקים נפתחים ונסגרים, ובקרוב ישתנה במידה גם אופיו של הרחוב שאליו יתווספו שני מרכזים מסחריים גדולים, שנמצאים בימים אלו בבנייה: האחד של היזם יוחאי אסולין, שיכלול את הסניף הכי גדול בארץ של רשת ארומה, ובניין נוסף שבונה חברת כפיר שבו עתיד להיפתח סניף של רשת סופר-פארם. ולצד כל אלו נעשו עבודות תשתית ושיפוצים נרחבות. אולם לטענת בעלי העסקים ברחוב עבודות אלו פגעו כלכלית בכמה מהם.

הפסדים כלכליים
ההתפתחות הכלכלית של הרחוב, לצד עבודות השיפוץ שהסתיימו בו רק לפני כחצי שנה, הפכו את אופיו למסחרי יותר ועדיין, לדברי בעלי העסקים לאורך הציר, רבים מהם לא התאוששו מההפסדים הכלכליים שנגרמו להם כתוצאה מסגירת הכביש במהלך ביצוע העבודות.

» לסיפור המלא, עברו למהדורה הדיגיטלית של עיתון "הד הקריות"

רחוב אח"י אילת (צילום: אפשרת פראנק)
רחוב אח"י אילת (צילום: אפשרת פראנק)

בדוק גם

ליאת ברששת. צילום: דורון גולן

כוחה של אמא

קשה להאמין, אבל ליאת בר ששת, רק בת 41, היא אמא ל-12 ילדים. זהו סיפור לא ייאמן על אישה שנישאה כשהייתה ילדה, חזרה בתשובה, הפכה לחרדית, חזרה בשאלה ועכשיו מתמודדת על מקום במועצת העיר קרית ביאליק מטעם סיעת צעירים במטרה אחת: לדאוג לבני הנוער

יקירת העיר, סילביה בן חמו. צילום: דוברות העירייה

יקירי העיר של קרית אתא

עיריית קרית אתא ציינה את הערכתה למתנדבי העיר בטקס "יקיר העיר" המסורתי שנערך ביום העצמאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *