בית / קריות / פנאי קריות / בדרך היופי

בדרך היופי

האהבה לעולם הטיפול והיופי תמיד הייתה חלק בלתי נפרד מקארין כהן, 30, מקרית ביאליק. אלא שהחיים, כדרכם, לקחו אותה בדרך קצת פתלתלה עד שהשימה את חלומה.

כהן עשתה את שירותה הצבאי במשטרה הצבאית ולאחר הצבא למדה לתואר בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה. היא תכננה בכלל להצטרף למשטרה אולם לאחר שלא עלה הדבר בידה, החליטה להתרכז באהבה הוותיקה שבערה בתוכה.

היא השאירה מאחור את כל התכנונים הישנים ולמדה את מקצועות הקוסמטיקה, "וגם היום אני ממשיכה ללמוד, כי זה תמיד מעניין ומתפתח", היא אומרת ומספרת כי בתחילת דרכה הסבה את אחד מחדרי הבית לקליניקה, שבה קיבלה לקוחות. ככל שמעגל הלקוחות הלך והתרחב, הבינה כהן שהגיע הזמן להתפתח, לעשות עוד צעד גדול ולפתוח קליניקה משלה.

לאחר חיפושים, מצאה כהן את המקום שבו קבעה את הקליניקה שלה, "קארין קוסמטיקס", ברחוב הגפן בקרית ביאליק. היא מעניקה במקום שורה ארוכה של טיפולי יופי וטיפוח, כמו טיפולי מזותרפיה, הזרקות בוטוקס וחומצה היאלורונית, מניקור ופדיקור, קישוטי שיער, תוספות לצמות ועוד.

"כשהלקוחות שלי יוצאות מאושרות ומחייכות, אין מאושרת ממני". קארין כהן (צילום: דורון גולן)
"כשהלקוחות שלי יוצאות מאושרות ומחייכות, אין מאושרת ממני". קארין כהן (צילום: דורון גולן)

"האושר הכי גדול שלי הוא כשאני מעניקה פתרון לבעיה כלשהי", אומרת כהן, "לדוגמה: מי שיש לו בעיה בעור הפנים, סובל גם מבעיה חברתית. רבים כאלה כבר ניסו כל כך הרבה טיפולים, אך דבר לא עזר. כשהם מגיעים אליי ואני מצליחה לפתור את הבעיה, זה מבחינתי סיפוק ואושר אדיר".

מכיוון שהגוף והנפש קשורים האחד בשני, מצליחה כהן להביא לידי ביטוי בעבודתה גם את הידע שרכשה בלימודי הפסיכולוגיה. "הטיפול פה, מעבר לצד של היופי והטיפוח, הוא גם פסיכולוגי", היא אומרת, "זה משהו שהוא חלק ממני, ובעבודה שלי אני מצליחה לטפל גם בחלק החיצוני וגם בחלק הפנימי.

קארין קוסמטיקס, הגפן 25 קרית ביאליק, טל': 050-3060950

בדוק גם

_68A3232

נטול פוזה

"אף פעם לא ארגיש תל אביבי, תמיד ארגיש קרייתי. ככה אני נראה, מתלבש ונוהג בביתי ובמשפחתי" * אודי מירון, הבעלים של חברת ההפקות ענני תקשורת, אמנם עזב את קרית חיים מיד לאחר הצבא, אבל קרית חיים מעולם לא עזבה אותו. השבוע הוא השיק את ספרו השני "ינקי, סע הביתה", שבו שזורים זיכרונותיו ממחוזות נוף ילדותו * "קרייתי", הוא אומר, "זה הרבה יותר להיות קרוב לעצמך"

יהודה אטיאס. צילום: דורון גולן

המסע שלו

דווקא כשחשב שהנה הוא סולל את דרכו לתפקיד ניהולי בכיר בבזק, באה הפוליטיקה הפנים ארגונית וסטרה לו בפנים. אחר כך באו התאונה הקטלנית שבה היה מעורב ובעקבותיה הימים הקשים, והוא החליט לשנות כיוון, לאימון אישי © תכירו את יהודה אטיאס מקרית אתא שהקים מערך של קואצ'רים בשפה הערבית ועכשיו שואף להגיע גם לחרדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *