יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / קריות / פנאי קריות / האחות רוזי

האחות רוזי

לפני כשש שנים, אחרי שחצתה את גיל 50, ראתה רוזליה גולצמן, סגנית אחות אחראית במחלקה הפנימית ברמב"ם, מודעה לאודישנים לתיאטרון הקהילתי בקרית מוצקין -תיאטרון המסיכה. היא החליטה ללכת על זה, ניגשה לאודישן והתקבלה. היום, היא מופיעה בתפקיד ראשי בהצגה ובמקביל, הפכה לשחקנית מן המניין במרכז להכשרות בבית החולים, שם היא מגלמת חולים במצבים שונים, עבור רופאים ואחיות שעוברים התמחות כלשהו. וכך נותנת ביטוי לייצר להופיע מול קהל שתמיד קונן בה. הבדרנית של המחלקה

גולצמן, בת 58, גרושה, אם לשלושה וסבתא לשניים, מתגוררת בקרית ים. היא מעידה על עצמה שתמיד אהבה את תחום הבידור, אבל מעולם לא חשבה ללמוד משחק. "תמיד הייתי הבדרנית של המחלקה", היא אומרת, "אני וחברה שלי אספנו קטעים הומוריסטים מחיי העבודה ואפילו הוצאנו ספרון שלהם, הופעתי בתוך כנסים שהיו בבית החולים ובימי עיון, אבל אחר כך כשלמדתי את המשחק והתחלתי לשחק בתיאטרון, התמקצעתי יותר".

הכתבה המלאה מחר ב"הד הקריות"

"אני מוצאת את המפלט שלי על הבמה". רוזליה גולצמן
"אני מוצאת את המפלט שלי על הבמה". רוזליה גולצמן (צילום: אפרת פראנק)

בדוק גם

אוזי זולטק צילום: אלון אלנקווה

שומעים אותה?

אחרי ששנים שרה רוק כבד ודיברה בשיריה בעיקר על הקהילה הלהט"בית ואהבות נכזבות, החליטה אוזי זולטק שהגיע הזמן לכתוב ולהלחין בעצמה, והפעם לעסוק בנושא שהכי קרוב אליה כזמרת כבדת שמיעה. בחודש נובמבר היא תופיע בערב גאלה במסגרת קמפיין גדול להעלאת המודעות לכבדי שמיעה וחירשים תחת המסר: "מכשיר שמיעה הוא לא דבר נורא, הנה, גם אני, כזמרת, יכולה"

HWSG6989210-BLA copy

"סניף ארנקי אולגה בביג קריות הוקם מהצורך של הקהל הקרייתי"

יומיים לפתיחת שנת הלימודים, היערכות ההורים נמצאת בשיאה לקראת השנה החדשה. לאחרונה נפתח במתחם ביג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *