יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / קריות / חדשות קריות / עמית קדוש מקרית אתא מצטיין מח"ט

עמית קדוש מקרית אתא מצטיין מח"ט

כחצי שנה לפני שחרורו משירות סדיר, נבחר סמ"ר עמית קדוש מקרית אתא למצטיין מח"ט של חטיבה 188. קדוש משרת במחלקת הסיור של גדוד 605 של חיל ההנדסה הקרבית אליו התגייס בעקבות מבצע צוק איתן.

"ראיתי מה שהחיל הזה עשה במבצע צוק איתן, וכשהתגייסתי סימנתי את חיל ההנדסה כחיל שאליו אני רוצה להגיע", הוא סיפר השבוע, "עניין אותי כל הקטע של להוביל כוחות לזירת לוחמה, כל מה שקשור לחבלה ונטרול מטענים, בעיקר עניין אותי כל מה שקשור להתעסקות עם חבלה".

עמית קדוש, מצטיין מח"ט 188. צילום: דו"צ
עמית קדוש, מצטיין מח"ט 188. צילום: דו"צ

קדוש מספר שהוריו העדיפו שיתגייס לחיל האוויר או לחיל הים, "אבל היום הם כבר השלימו עם הבחירה שלי", הוא צוחק ומספר כי מרבית חבריו העדיפו לעשות את השירות הצבאי בתפקידים לא קרביים. קדוש לקח חלק בפעילויות מבצעיות במהלך השירות, והוא אומר: "מחלקת הסיור שונה במעט משאר הפלוגות, כי בנוסף לתעסוקה השוטפת, אנחנו עוסקים גם בסיור, יציאה לשטח לפני הכוחות לבדוק צירים, הכוונת אש ועוד".

על השירות עצמו הוא אומר: "זה הכי מעניין שאפשר למצוא, במיוחד בחיל ההנדסה, שמשלב בתוכו גם את מקצועות החי"ר. עשיתי פעילויות מאוד מעניינות, יש פה הווי מטורף ומשפחתי ובסך הכל היה לי שירות מדהים".

קדוש נבחר למצטיין מח"ט לאחר שניהל את המחלקה בקו מבצעי והגיע להישגים מבצעיים גבוהים.

 

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *