בית / קריות / חדשות קריות / עיריית קרית ביאליק בחרה את מצטייניה

עיריית קרית ביאליק בחרה את מצטייניה

במסגרת הרמת כוסית המסורתית לכבוד השנה החדשה העניקה עיריית קרית ביאליק לשמונה מעובדיה תעודת הצטיינות ושי מטעם התחרות "העובד המצטיין" על שם נח מוזס. משה אמויאל, המשמש בתפקידו ברשות מוקדן ורכז פניות אינטרנט  הוכרז כמצטיין המצטיינים.

משה אמויאל, מצטיין המצטיינים. צילום: דוברות העירייה
משה אמויאל, מצטיין המצטיינים. צילום: דוברות העירייה

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, הודה לעובדי העיריה המסורים שבזכותם מתאפשרת תנופת העשייה והפיתוח הנרחבים בקריית ביאליק ובין השאר ציין את הפרויקטים שבוצעו לאחרונה או נמצאים בשלבי הביצוע, כגון: פיתוח התשתיות להקמת שכונת נאות אפק, תחילת העבודות להקמת שכונת "שער הרקפות" בה ייבנו 270 יחידות דיור,  תחילתו של האכלוס השלמה א' בשכונת גבעת הרקפות, סיום בנייתם של גני הילדים הסמוכים לבית הספר יד"ע, השלמת בנייתו ואכלוסו של אגף ג' בבית הספר "רקפות" ,השלמת התקנת הצללות חצר בכל בתי הספר בקריה, ביצוע חיזוק מבנה 300 בחטיבה העליונה נגד רעידות אדמה, צביעה אומנותית של חזיתות מבנים בבתי הספר: תיכון "אורט", חטיבות הביניים "אפק" ו"דפנה" ובתי הספר היסודיים "הבונים", "ביאליק", "נעורים" ו"קדימה", הקמת מגרש רב תכליתי בחצר בית הספר "נעורים", השלמת הצללת כל מגרשי המשחקים בעיר, ביצוע שלב ב' של הארכת טיילת פרס – שביל הגדורה עד רחוב העמקים ותחילת הקמתו של גשר העמקים שיחבר את טיילת פרס עד לתיכון "אורט" בדרום העיר, השלמת שיפוץ גן מרים, השלמת עבודות שדרוג ופיתוח פארק זבולון, הקמתו של  פארק אריאל שרון בשכונת צור שלום, הקמתו של מרכז הלוגיסטי ותחנת השאיבה החדשה.

דוקורסקי מנה את הפרסים אותם ממשיכה העירייה לקטוף: פרס שר הפנים לניהול כספי תקין, מגן שר הפנים ואלוף פיקוד העורף על מוכנות לשעת חירום ,דירוג העיר במקום ה-9 בארץ בדירוג יציבות הכלכלית של הערים הקטנות. דוקורסקי הודה לעובדים ולגמלאים ןלנציגי ארגוני המתנדבים. במעמד האירוע נפרדה העירייה משמונה העובדים שפרשו לגמלאות, ביניהם מנהלת אגף הרווחה המיתולוגית, שוש סוקניק, אשר החלה את עבודתה עוד בתקופת ראש העיר הראשון של קרית ביאליק, צבי קרלינר.

בדוק גם

ברכה שטרק, אימו של סגן ארז שטרק ז"ל שנהרג באסון המסוקים. צילום: דורון גולן

ברכה שטרק, אימו של סגן ארז שטרק, שנהרג באסון המסוקים נפטרה ממחלה קשה

ברכה שטרק, אימו של סגן ארז שטרק, שנהרג באסון המסוקים מעל שאר ישוב, נפטרה השבוע …

פרס חינוך לבית ספר גבעת רם. צילום: דוברות העירייה

פרס החינוך המחוזי לשני בתי ספר וגן ילדים בקרית אתא

שלושה מוסדות חינוך בקרית אתא זכו בפרס החינוך המחוזי לשנת תשע"ז, המוענק מדי שנה על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *