מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / עובדי חברת חשמל מפחדים להזיע

עובדי חברת חשמל מפחדים להזיע

מ"מ יו"ר המזכירות הארצית ויו"ר הועד הצפוני של עובדי חברת החשמל יעקב דבידה יוצא  נגד הפרסומים האחרונים שמצדדים בהצעה לבטל את הטבת החשמל לעובדי חברת חשמל.

יעקב דבידה
הסכם חוקי. יעקב דבידה. (צילום: דוד שוקרר)

לנוכח הפרסומים האחרונים, המייחסים ליו"ר דירקטוריון חברת החשמל האלוף במיל' יפתח רון טל, אמירות בדבר תמיכתו כביכול בפגיעה בהטבת החשמל לעובדי החברה, אמר בסוף השבוע  דבידה, במפגשים שקיים עם מאות מעובדי החברה, "גם בעבר נעשו ניסיונות רבים על ידי גורמים שונים, כולל יושבי הראש בעבר של דירקטוריון חברת החשמל ומספר מנכ"לים לשעבר של החברה לבטל את הטבת החשמל, אך הם כשלו בכך ואין גם כל סיכוי שניתן את ידינו לפגיעה בהטבת החשמל".

יעקב דבידה מדגיש עוד, "הטבת החשמל לעובדי החברה, מעוגנת בהסכם קיבוצי משנת 2002 וארגון העובדים הצפוני בראשותי לא יאפשר הפרת ההסכם הקיבוצי בצורת חד צדדית. אין לי ספק שאם יתקיימו דיונים על רפורמה בחברת החשמל, הנושא יעלה שוב על הפרק, אך הוא יהיה טעון אישור והסכמה על כל שינוי מבני מהמזכירות הארצית של עובדי בחברה".

יו"ר הוועד הצפוני של עובדי חברת החשמל יעקב דבידה, הוסיף ואמר, "עובדי חברת החשמל ימשיכו ליהנות מהטבת החשמל שהושגה כדין ומעוגנת בהסכם קיבוצי ואין כל סיכוי כאמור שנאפשר לגורם כזה או אחר לפגוע בעובדים".

בדוק גם

רפי ורטהיים (צילום: עצמי)

קרית ביאליק: ד"ר ורטהיים רוצה עיר ידידותית לילדים

העירייה: "ורטהיים ממונה על הפרויקט ולא עשה דבר"

בומה ברח"ד (צילום: פרטי)

ראש בראש: מזוז נבחר ליו"ר הבית היהודי, ברח"ד יתמודד ברשימה עצמאית

הפיכה בסניף הבית היהודי בקרית מוצקין. חבר מועצת העיר, נחום מזוז נבחר ליושב ראש הסניף …

5 תגובות

 1. ברצוני להוקיר ולשבח אותך על עמדתך האיתנה אולם בהיזדמנות זו אני רוצה לומר לך שגם אם ההסכם לא יופר בצורה חד צדדית ויופר בהסכמת המזכירות הארצית ז"א תגיעו להסכמה על פיצוי כל שהוא צריך לקחת בחשבון שפיצוי כספי יישחק עם הזמן ולכן צריך להמשיך ןלהנות מההטבה .במידה ולא יהיה מנוס לפי דעתי צריך לפצות את העובדים בסכום כספי באחוזים קבועים .לדוגמא אם תגיעו להסכמה שמגיע 80% החזר כספי מהצריכה הדו חודשית לפי השימוש וכמובן עם ההגבלה השנתית אז ההטבה לא תישחק.כמובן זו האופציה האחרונה ובאותה נשימה כדאי שבמסגרת הדיונים על הרפורמה כדאי להעלות את יתר הנושאים שהם לא פחות חשובים או לפי דעתי יותר חשובים כגון 1.העלאת שכר היסוד.
  2.העסקת בן/בת ממשיך אחד בחברה.
  3.להכניס כח צעיר לחברה.
  4.כל מה שנכתב ונאמר כאן הם הרעיונות שלי לנקודת מחשבה אצל בעלי ההשפעה.
  5.חג שמח שנה טובה וגמר חתימה טובה

 2. אנוכי השם 2.0

  חשמל מוזל הוא הטבה שראוי לבטל ולו בגלל התדמית.אבל,וזה אבל גדול-עובדי חח"י צריכים להיות המגזר השני שמוותר על הזכות הזו-מייד אחרי שכל חברי הכנסת יוותרו על ההטבות שלהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *