בית / קריות / ספורט קריות / עופר מזרחי סיים את עבודתו כמאמן צור שלום

עופר מזרחי סיים את עבודתו כמאמן צור שלום

עופר מזרחי, מאמן מכבי צור שלום סיים את עבדותו בקבוצה מיד אחרי המשחק האחרון של הקבוצה, שנערך ביום שישי בצור שלום, בו נוצחה צור שלום על ידי מובילת הטבלה הפועל הרצליה בתוצאה 2:0.

יצוין, כי גם אם צור שלום הייתה מנצחת במשחק מזרחי היה מסיים את תפקידו בקבוצה, לאחר שהגיע להסכם בעניין עם הנהלת הקבוצה.

מכבי צור שלום התדרדרה בשבועות האחרונים לתחתית הטבלה והיא מדורגת במקום ה-14, נקודה אחת בלבד מעל הקו האדום. עיקר הבעיות בקבוצה הן בהגנה, שספגה 19 שערים ב-8 משחקים והנהלת הקבוצה הודיעה כי תנסה בתקופה הקרובה להחתים שני שחקנים ברמה גבוהה.

עופר מזרחי (צילום: איסר רביץ)
החליט להיפרד. עופר מזרחי (צילום: איסר רביץ)

את מקומו של מזרחי ימלא דני רבינוביץ', האיש למשימות מיוחדות של המחלקה, שבעבר החליף כמה פעמים את מאמן הבוגרים ותמיד עשה זאת בהצלחה, תוך עמידה ביעדים, כולל בעונה שעברה כשהצעיד את הקבוצה מתחתית הטבלה למרכז הטבלה. גם הפעם המשימה שלו תהיה להבטיח את מקומה של הקבוצה בליגה א' לעונה נוספת.

עופר מזרחי: "בשבוע שעבר פניתי ליו"ר המחלקה יגאל קסלסי ואמרצתי לו שברגע שמספר שחקנים פנו אליו לדבר איתו עלי הוא החליש אותי. לכן אין טעם שאמשיך לעבוד בקבוצה. החלטנו להיפרד".

דני רובינוביץ': "ההנהלה פנתה אלי בעניין, שקלתי את הנושא ובדקתי אם אוכל לבצע את תפקידי מבלי שייפגע בעבודתי והחלטתי לקחת את התפקיד. אני מקווה שאצליח לעזור לקבוצה לעמוד במשימת ההישארות בליגה. אמשיך במקביל לאמן גם את קבוצת הנערים א' של המועדון. אני מאחל לעופר מזרחי הצלחה בהמשך, הוא אדם ומאמן חיובי".

דני רבינוביץ (צילום: איסר רביץ)
מקווה לעזור לקבוצה. דני רבינוביץ (צילום: איסר רביץ)

» בואו לדבר על זה בפייסבוק

בדוק גם

הכל הולך לקלינגר העונה. בגמר הוא החליט להביע אמון גם במקסים פלקושצ'נקו וגם בגל אראל, שניהם הרוויחו את האמון הזה בשבועות האחרונים. קלינגר קיבל את שער היתרון ממקסים, ובזמן שאראל התקשה בתפקיד הקשר האחורי (הוא הכי טוב כקשר 50/50), איכשהו כמה טעויות שלו לא עלו לאדומים בשער. כי הקארמה החליטה שלא מגיע לו להיות חתום על הפסד בגמר הגביע, לא בעונה בה פילס את דרכו מהיציע להרכב ונתן כל מה שיש לו בכל רגע נתון. הכל כל כך הולך לקלינגר, שאפילו מאמון קשוע הספיק לבשל שער בגמר הגביע. ובסוף זה נגמר עם עדן בן בסט מניף גביע. עדן, הדבק של הקבוצה לאורך העונה, נתן את הבטחון לכל השאר. הוא זה שבביקור הקודם בטדי כבש שלושער, הוא זה שבפנדלים מול הר הגעש של אוהדי בית"ר בחצי הגמר כבש בנינוחות את הבעיטה הראשונה והחשובה כל כך. הוא היה שם כל פעם שנדמה היה שנשברים, כל פעם שצריך היה רגע של התעלות. אין בכדורגל הישראלי מי שראוי יותר להניף גביע השנה. מגיע לו. מגיע להם.

אוניברסלי: עונה היסטורית

מגיע להם. כל כך מגיע להם. הגביע הזה הוא הפרס הראוי לעונה הזאת של הפועל חיפה, עונה שהפכה ביום רביעי מגדולה להיסטורית, אחת הגדולות בתולדות המועדון. תואר ראשון להפועל חיפה מאז האליפות לפני 20 שנה, תואר שני מאז 1974

IMG_0164

הפועל חיפה מחזיקת הגביע

עונה היסטורית של הפועל חיפה. בתום 120 דקות מרתקות זכו האדומים בגביע המדינה, אחרי 44 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *