יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / קריות / ספורט קריות / ניקול טרוסמן וחני פלדמן יצאו היום לאליפות אירופה

ניקול טרוסמן וחני פלדמן יצאו היום לאליפות אירופה

אליפות אירופה לנוער וקדטים בטניס שולחן תחל בסוף השבוע באיטליה. שתי השחקניות הטובות בארץ היום בענף, ניקול טרוסמן ~ אלופת ישראל לבוגרות ולנערות עד גיל 19, וחני פלדמן – אלופת ישראל לקדטיות, המייצגות את אגודת אליצור קרית אתא, ישתתפו בתחרות. ביחד איתם יצא לתחרות מאמנם באליצור קרית אתא סרגיי טרוסמן.

כבוד והערכה מאיגוד אליצור. מימין: ניקול טרוסמן, סרגיי טרוסמן וחני פלדמן  צילום: עצמי
כבוד והערכה מאיגוד אליצור. מימין: ניקול טרוסמן, סרגיי טרוסמן וחני פלדמן צילום: עצמי

ניקול אמורה להשתתף בתחרות היחידות, בתחרות לזוגות נערות, ביחד עם ברנדט מרומניה, ובתחרות זוגות מעורבים, ביחד עם השחקן הפורטוגלי, דייגו צ'ן. לפני שלוש שנים זכתה ניקול, ביחד עם דייגו, במדליית הזהב בזוגות מעורבים לקטדים.

ניקול וחני זכו בשבוע שעבר בכבוד מיוחד מטעם איגוד אליצור כאשר קיבלו מלגת הצטיינות על הישגן בשנה האחרונה. המלגה ניתנה לשתיים בכנס של איגוד אליצור, שהתקיים לפני עשרה ימים בגבעתיים, לציון 75 שנה לקיומו. בטקס נכחו יו"ר איגוד אליצור אלי עציון, ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, שהיה בעבר יו"ר איגוד הטניס שולחן, המפקח הארצי על החינוך הגופני, אברהם זוכמן, שייצג את ותיקי אליצור, ראשי אגודות, מנהלים וספורטאי האיגוד לדורותיהם. אירוע השיא של שתי הספורטאיות בקיץ זה אמור להיות מתאריך 16 באגוסט ועד ה-28 במשחקים האולימפיים לנוער שיתקיימו בסין. 3008 ספורטאים מ-205 מדינות, כולל 14 ספורטאים מישראל, בענפי הספורט השונים, אמורים להשתתף בתחרות יוקרתית זו.

המשלחת הישראלית מתכוננת במרץ לאירוע מיוחד זה ובתחילת השבוע קיים הוועד האולימפי גיבושון לספורטאים, שאמורים לצאת למשחקים האולימפיים בסין. באירוע נכחו יו"ר הוועד האולימפי יגאל כרמי, מנכ"ל הוועד האולימפי גילי לוסטיג, מנהל היחידה לספורט הישגי דני אורן, ספורטאית העל לשעבר יעל ארד ואחרים. לפני היציאה לסין תצא ניקול למחנה אימונים באוסטריה ומשם תגיע לסין.

בדוק גם

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

טריאתלון קרית ים. צילום: שרון ינאי

מאות משתתפים בטריאתלון קרית ים

מאות משתתפים הגיעו בשבת שעברה לטריאתלון קרית ים השלישי שהתקיים ברצועת החוף של העיר. ראשי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *