בית / קריות / ספורט קריות / מעין פורמן אלופת ישראל

מעין פורמן אלופת ישראל

מעין פורמן שחף, אתלטית מכבי חיפה, זכתה בחמישי בערב בתואר אלופת ישראל בקפיצה לגובה לנשים בפעם החמישית, לאחר שעברה 1.83 מ'. האתלטית המעולה עברה את כל הגבהים בניסיונות הראשונים ואולם בגובה 1.86 היא פסלה שלוש פעמים וסיימה את התחרות בתוצאה מאכזבת מבחינתה, כיוון שהמטרה שלה הייתה לעבור 1.92 מ', ולהבטיח את השתתפותה באליפות העולם שתתקיים בחודש הבא במוסקבה.

אליפות ישראל באתלטיקה קלה התקיימה באיצטדיון הדר יוסף בתל אביב. תחרות הקפיצה לגובה לנשים הייתה התחרות האחרונה. מיד אחרי התחרות אמרה מעין כי היא הגיעה חולה לתחרות והיא לא ישנה בלילה הקודם ולפיכך הופתעה שהצליחה לקפוץ לגובה 1.83. יחד עם זאת היא אמרה כי יש לה מספיק תחרויות בחודש הקרוב, כולל האוניברסיאדה בשבוע הבא ומשחקי המכבייה, והיא מקווה שהיא תצליח לקבוע את הקריטריון לאליפות העולם.

יצוין כי מעין (בת 27) תושבת קרית ים, הוכתרה בארבע השנים האחרונות בתואר אתלטית השנה של הד הקריות ולפני שנה אף הוכתרה כספורטאית השנה.

מעיין פורמן אתלטית השנה מעיין (פורמן) שחף (צילום: נחום סגל)

בדוק גם

sefi 01

אריאל בלומוביץ': "לא תכננתי להיות מאמן"

אחרי שנתיים וחצי מצוינות באגודת הקרייתים החליט אריאל בלומוביץ' לסיים את תפקידו. "מיציתי". האיש, שהוצנח לתפקיד מאמן חירום, מפרגן למועדון ולאנשים וזורק פצצה: "אם היינו מתאמנים קבוע שני אימונים בשבוע וכל השחקנים היו מגיעים למשחקים היינו עולים ליגה מהמקום הראשון

amit 02

תולים תקוות בקרמר

חוליית ההתקפה של מכבי חיפה איכזבה מאוד בעונה האחרונה. אלאך מודע לכך והביא חלוץ מטרה ענק (בגובה, נקווה שגם ביכולת): מיכאל קרמר. קלאוס הולך הביתה, גם קאיו המאכזב צריך ללכת, וגם עומרי דמארי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *