יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / ספורט קריות / מעין פורמן אלופת ישראל

מעין פורמן אלופת ישראל

מעין פורמן שחף, אתלטית מכבי חיפה, זכתה בחמישי בערב בתואר אלופת ישראל בקפיצה לגובה לנשים בפעם החמישית, לאחר שעברה 1.83 מ'. האתלטית המעולה עברה את כל הגבהים בניסיונות הראשונים ואולם בגובה 1.86 היא פסלה שלוש פעמים וסיימה את התחרות בתוצאה מאכזבת מבחינתה, כיוון שהמטרה שלה הייתה לעבור 1.92 מ', ולהבטיח את השתתפותה באליפות העולם שתתקיים בחודש הבא במוסקבה.

אליפות ישראל באתלטיקה קלה התקיימה באיצטדיון הדר יוסף בתל אביב. תחרות הקפיצה לגובה לנשים הייתה התחרות האחרונה. מיד אחרי התחרות אמרה מעין כי היא הגיעה חולה לתחרות והיא לא ישנה בלילה הקודם ולפיכך הופתעה שהצליחה לקפוץ לגובה 1.83. יחד עם זאת היא אמרה כי יש לה מספיק תחרויות בחודש הקרוב, כולל האוניברסיאדה בשבוע הבא ומשחקי המכבייה, והיא מקווה שהיא תצליח לקבוע את הקריטריון לאליפות העולם.

יצוין כי מעין (בת 27) תושבת קרית ים, הוכתרה בארבע השנים האחרונות בתואר אתלטית השנה של הד הקריות ולפני שנה אף הוכתרה כספורטאית השנה.

מעיין פורמן אתלטית השנה מעיין (פורמן) שחף (צילום: נחום סגל)

בדוק גם

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

טריאתלון קרית ים. צילום: שרון ינאי

מאות משתתפים בטריאתלון קרית ים

מאות משתתפים הגיעו בשבת שעברה לטריאתלון קרית ים השלישי שהתקיים ברצועת החוף של העיר. ראשי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *