יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / קריות / ספורט קריות / כדורעף נשים: אדוה זינובר בדרך החוצה

כדורעף נשים: אדוה זינובר בדרך החוצה

אדוה זינובר (צילום: אדריאן הרבשטיין)
אדוה זינובר (צילום: אדריאן הרבשטיין)

תושבי קרית אתא קבלו בתדהמה את הידיעה כימועדון הכדורעף הפועל עירוני קרית אתא נמצא על סף פירוק. רבים ביקשו לקבל פרטים. היו גם כאלה שכעסו, בעיקר הורים לילדים ולילדות, שנכללים בפרוייקט אבי פייגנבאום.

ואולם המכה הגדולה ביותר, שעלולה לסתום את הגולל על הקבוצה, תהיה כאשר קפטנית הקבוצה, אדוה זינובר, תחתום בקבוצה אחרת. זינובר, שהיא הסמל של הקבוצה, הצהירה בראיון ל'הד הקריות', שפורסם כאן בשבוע שעבר, כי היא מעונינת להמשיך לשחק בקבוצה, אבל גם היא מבינה שרק נס ימנע את פירוק קבוצת הנשים. הסיבה לפירוק – אין שחקניות בשוק.

זינובר, הליברו מספר 1 בארץ, שמככבת גם בנבחרת משך שנים רבות, נמצאת במו"מ עם כמה קבוצות ויש להניח שבקרוב היא תחתום באחת מהן. ברגע שהיא תחתום זו תהיה החותמת הסופית לפירוקה של עירוני קרית אתא.

בדוק גם

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

טריאתלון קרית ים. צילום: שרון ינאי

מאות משתתפים בטריאתלון קרית ים

מאות משתתפים הגיעו בשבת שעברה לטריאתלון קרית ים השלישי שהתקיים ברצועת החוף של העיר. ראשי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *