בית / קריות / ספורט קריות / כדורעף נשים: אדוה זינובר בדרך החוצה

כדורעף נשים: אדוה זינובר בדרך החוצה

אדוה זינובר (צילום: אדריאן הרבשטיין)
אדוה זינובר (צילום: אדריאן הרבשטיין)

תושבי קרית אתא קבלו בתדהמה את הידיעה כימועדון הכדורעף הפועל עירוני קרית אתא נמצא על סף פירוק. רבים ביקשו לקבל פרטים. היו גם כאלה שכעסו, בעיקר הורים לילדים ולילדות, שנכללים בפרוייקט אבי פייגנבאום.

ואולם המכה הגדולה ביותר, שעלולה לסתום את הגולל על הקבוצה, תהיה כאשר קפטנית הקבוצה, אדוה זינובר, תחתום בקבוצה אחרת. זינובר, שהיא הסמל של הקבוצה, הצהירה בראיון ל'הד הקריות', שפורסם כאן בשבוע שעבר, כי היא מעונינת להמשיך לשחק בקבוצה, אבל גם היא מבינה שרק נס ימנע את פירוק קבוצת הנשים. הסיבה לפירוק – אין שחקניות בשוק.

זינובר, הליברו מספר 1 בארץ, שמככבת גם בנבחרת משך שנים רבות, נמצאת במו"מ עם כמה קבוצות ויש להניח שבקרוב היא תחתום באחת מהן. ברגע שהיא תחתום זו תהיה החותמת הסופית לפירוקה של עירוני קרית אתא.

בדוק גם

חגגו את סיום העונה. עירוני אתא כדורעף צילום: עצמי

כדורעף: שני זרים מרוסיה מצטרפים לאתא

הנהלת עירוני קרית אתא, בעזרת הסוכן נוזיק רובל, סגרה עם שני זרים מהליגה הראשונה ברוסיה. מדובר במוסר ואדים אוצ'יגאנוב וחוסם אמצע רומן ארקין. שון לויתן, ישראל רחום וארטיום גוריאנין ממשיכים, גם גיא הולצמן. איב טוביס ולירן אנטבי מתגייסים ליחידה קרבית

צילום: דורון גולן

כדורסל ליגה לאומית: קלארק רוזנברג חתם בעירוני אתא

הנהלת אתא, ביחד עם המאמן שרון אברהמי, ממשיכים לסגור את פאזל השחקנים לעונה הבאה. השבוע חתם בקבוצה קלארק רוזנברג (25), גארד, יהודי, ששיחק בעונה הקודמת באליצור יבנה וסיפק מספרים מעולים, מהטובים ביותר בין הישראלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *