יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / קריות / ספורט קריות / כדוריד ליגה לאומית: ארז פפו יאמן את הקריתים

כדוריד ליגה לאומית: ארז פפו יאמן את הקריתים

ארז פפו
חוצה את הכביש. ארז פפו צילום: נחום סגל

אגודת הקריתים מתכוננת לעשות במהלך הקיץ מהפכה כללית בקבוצה. אחרי ארבע שנים החליטה ההנהלה להיפרד מהמאמן המסור צחי טוויטו. יש המון הערכה בהנהלת האגודה למאמן ואולם המגמה היא לרענן את השורות. במקום טוויטו, שאגב היה שחקן בכיר במכבי מוצקין משך שנים רבות, יאמן את הקבוצה, קרוב לוודאי, ארז פפו, השחקן המיתולוגי של מכבי מוצקין ונבחרת ישראל.

רוב הפרטים סגורים ואלה שנותרו פתוחים לא אמורים להערים קשיים, לכן הנהלת האגודה מאמינה שבימים הקרובים ייחתם הסכם עם פפו. אגב פפו אימן משך כמה שנים את קבוצת הבוגרים של מוצקין בליגת העל ובשנים האחרונות אימן במחלקת הנוער של האגודה ובמקביל באורט קרית מוצקין. עוד דמות מרכזית במכבי מוצקין אמורה להשתלב כבר בעונה הקרובה באגודת הקרייתים. מדובר בכדורידן השנה של "הד הקריות", ישראל פישר, משחקניה הבכירים של מכבי מוצקין בעשור האחרון. הוא ישמש בתפקיד מאמן קבוצות ילדים ח' ונערים ט' של הקריתים. פישר, ששימש בעונה שעברה כעוזר מאמן הקבוצה הבוגרת ומאמן קבוצת הנוער של מכבי מוצקין, ימשיך לשחק במכבי קרית מוצקין.

הוא קיבל את משרת האימון בקרייתים כחלק מתחילת עבודתו כמורה לחינוך גופני בתיכון קרית חיים. שלומי לוי ימשיך לאמן את קבוצת הנוער של המועדון אשר תשחק בליגה המחוזית. לוי ישמש גם כמאמן קבוצת ילדים ז'. בקבוצת הבוגרים נערכים לגל עזיבות גדול ביותר: מור קמחי הצטרף כידוע למכבי קרית מוצקין. אייל מינצברג יחל ללמוד בטכניון ויצטרף לאס"א טכניון מהליגה הארצית. אחיו, תמיר מינצברג, וניסן סבג עברו לגור במרכז הארץ וייתכן וישחקו באחת הקבוצות באזור. ערן רייזלר הודיע כי ברצונו להתאוורר בקבוצה אחרת לעונה אחת והוותיקים גילי בניטה וחן קטן הודיעו על פרישה. עם זאת, בהנהלת הקבוצה מקווים כי לפחות אחד מהשלושה האחרונים ימשיך בכל זאת לעונה נוספת.

הכתבה המורחבת במדור הספורט של "הד הקריות"

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *