בית / קריות / ספורט קריות / כדוריד: ולדי קופמן מונה לקפטן הנבחרת

כדוריד: ולדי קופמן מונה לקפטן הנבחרת

נבחרת ישראל בכדוריד סיימה ביום שני שעבר את הכנותיה לטורניר מוקדמות אליפות העולם, שהחל ביום שישי שעבר בליטא. היום (ראשון) בשעה 14:30 תקיים הנבחרת משחק נגד גיאורגיה. הראשונה בבית תעפיל לשלב הפליאוף במוקדמות.

בתחילת השבוע מונה ולדי קופמן לקפטן הנבחרת, במקומו של עומר דבדה, בהחלטה משותפת של הצוות המקצועי והניהולי של הנבחרת ודבדה עצמו, בעקבות תקרית באימון הנבחרת בשבוע שעבר. כך דווח באתר של האיגוד.

סגל נבחרת ישראל כולל 20 שחקנים, אף אחד מהם לא משחק במכבי קרית מוצקין, אבל שני הקפטנים, זה שהוחלף – עומר דבדה, וזה שנבחר – ולדי קופמן, גדלו במכבי קרית מוצקין ועושים קריירה גדולה באזור המרכז. קופמן זכה עם מכבי תל אביב באליפות המדינה לפני שנתיים, ועשה זאת שוב בעונה שעברה עם מכבי ראשון לציון, קבוצתו הנוכחית. דבדה שיחק עם קופמן במכבי תל אביב בעונת האליפות. יצוין כי פרט לשניים שימשו בעבר שני שחקנים נוספים ממכבי מוצקין בתפקיד קפטן נבחרת ישראל, שמעון אלבמן המיתולוגי וארז פפו הענק, תרתי משמע. אפשר להכתיר את כל הארבעה, ביחד עם דוד עמר כגדולי השחקנים של מכבי מוצקין בכל הזמנים.

vladi 01
קפטן הנבחרת זכה באליפות עם ראשון. ולדי קופמן (צילום: יועד כהן איגוד הכדוריד)

הקפטן החדש סיכם לאתר האיגוד את ההכנות לטורניר מוקדמות העולם: "התאמנו בשבועיים האחרונים באופן אינטנסיבי. ערכנו הלילה באיטליה ניסוי כלים אחרון לפני המשימה בסוף השבוע, זאת לאחר טורניר הכנה מצוין שקיימנו בהולנד ונתן לנו הזדמנות לתרגל את כל מה שעבדנו עליו ב~4 החודשים האחרונים".

אגב בעונה האחרונה של קופמן במכבי מוצקין, בשנת 2014, הוא הוכתר על ידי 'הד הקריות', ביחד עם חברו שוער הקבוצה אורן מאירוביץ', כספורטאי השנה.

בדוק גם

רועי עובד קשה, אני בטוח שתהיה למוצקין קבוצה איכותית מאוד. מטלון ופרל צילום: דורון גולן

נועם מטלון וגל טסלר חתמו במוצקין

הנהלת מוצקין והמאמן רועי פרל אמרו אחרי תום העונה הקודמת שהמטרה שלהם להחתים קודם כל את נועם מטלון. הם הצליחו, מטלון חתם לשנתיים. ביחד איתו מצטרף לקבוצה גל טסלר ששיחק ברעננה

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *