בית / קריות / ספורט קריות / כדורגל ליגה א': אתא ממשיכה להתחזק

כדורגל ליגה א': אתא ממשיכה להתחזק

עלה מהספסל וכבש. אלמוג אוחיון
עלה מהספסל וכבש. אלמוג אוחיון (צילום: איסר רביץ)

הנהלת עירוני קרית אתא ממשיכה להחתים שחקנים. במהלך השבוע חתמו בקבוצה עילי שויקה (19), מגן/בלם ממכבי נתניה, ומתן בן סימון (22), מגן שמאלי מבית"ר ירושלים, שהיה בסגל של הקבוצה בשנתיים האחרונות, אך לא שיחק הרבה. בנוסף חתמו מלך השערים של הקבוצה בעונה שעברה, יקי ויצמן, והקשר עידן גראד. נכון לעכשיו חתומים בקבוצה 13 שחקנים והמטרה להחתים עוד 2~3 שחקנים בכירים.

ניסן רביבו עדיין לא חתום בגלל בעיות טכניות. פרשת אלמוג אוחיון, שחקן אתא, שחתם בהפועל חיפה ל~4 שנים, צוברת תאוצה. הנהלת אתא מתכוננת ללכת עד הסוף נגד סוכנו של השחקן, עידו קרן, והפועל חיפה, שלא ספרה את קרית אתא והחתימה את השחקן. העניין יגיע להכרעה בבוררות. אתא דורשת פיצוי כספי של 300 אלף שקלים.

בדוק גם

שתי נפילות של המועדון. מימין: אייל גולסה ועידן ורד (צילום: אדריאן הרבשטיין)

כדורגל: צניחת השער הירוק

אז קודם נשחרר צפירת הרגעה, אין שינוי בשער הדולר, גם לא בירוקים שיענקל'ה שחר משקיע במכבי חיפה. הצניחה מתבטאת בתנודות השחקנים בשבע השנים האחרונות, פועל יוצא מכך, ההישגים של הקבוצה בשנים הללו. אופיר לוי מנסה להבין למה מכבי חיפה מתנהלת מול שחקנים בכירים בצורה כל כך הזויה ולא מצליח, אתם הצלחתם להבין?

מועדון של אלופים. מכבי קרית ביאליק

שחייה: מכבי ביאליק אלופת ישראל

אליפות ישראל בשחייה עמדה הפעם בסימן שליטה גדולה של שחייני מכבי קרית ביאליק (בנים בלבד). שחייני הנוער זכו במקום הראשון ושחייני הבוגרים זכו במקום השני. יש להדגיש כי האליפות התקיימה ללא שחייני נבחרת ישראל שיצאו למחנה אימונים באיטליה, לקראת אליפות אירופה שתחל היום בגלזגו. בתוכם גם אנסטסיה גורבנקו ממכבי ביאליק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *