בית / קריות / ספורט קריות / חיפה: על שם מי יקרא מעתה היכל ספורט רוממה?

חיפה: על שם מי יקרא מעתה היכל ספורט רוממה?

ואחרי השיפוצים המקיפים שנעשו בו בתקופה האחרונה, יש גם שם חדש להיכל רוממה בחיפה. ביום ראשון, 21 יוני 2015 לפנות ערב, יתקיים בהיכל הספורט ברוממה טקס הסרת הלוט מעל השם החדש היכל רוממה – שייקרא מעתה: "היכל רענן כץ – RK".

בהסכם החסות אשר נחתם סוכם כי בעבור שימוש הזכויות בשם החדש יעביר רענן כץ מידי שנה כ 700,000 אלף שקלים. הסכום יועבר להשקעה בתשתיות הספורט העירוניות. החלט כי הסכם החסות יחודש מידי שנה.

 

מעתה קראו לו היכל רענן כץ. היכל הספורט רוממה, לשעבר (צילום: צבי רוגר)
מעתה קראו לו היכל רענן כץ. היכל הספורט רוממה, לשעבר (צילום: צבי רוגר)

ג'ף רוזן, היו"ר והבעלים של מכבי בז"ן חיפה ברך את ההסכם ואמר: "את תרומתו של רענן כץ לכדורסל הישראלי ניתן לראות בכל הליגה. כבוד הוא לנו ואנו שמחים מאוד, שאולמה הביתי של מכבי חיפה יקרא "היכל רענן כץ". ממיאמי לישראל, הנוכחות של רענן מורגשת ואנו מודים לו על תמיכתו בעיר חיפה ובמכבי חיפה. אנו רוצים להודות לראש עיריית חיפה, יונה יהב, כמו גם לצוות הקבוצה, סגן היושב ראש ארנון שירן והיועץ המשפטי מיקי ספרן, שסייעו להוצאה לפועל של המהלך״.

ראש עיריית חיפה יונה יהב: ״החלטתי להוציא את שמו של היכל הספורט החדש שלנו למכרז, ואני שמח כי דווקא אדם כרענן כץ היה זה שזכה. חיפה מיצבה את עצמה בירת הספורט של ישראל. אנו גאים במתקנים המצוינים והמודרניים שלנו, ושמחים כי בעלי ההון מוצאים לנכון להעניק את חסותם ותרומתם למען התושבים והעיר."

 

בדוק גם

amit 01

מוטב מאוחר

לקח למוחמד אלאך ופרד רוטן שלושה משחקים בגביע הטוטו, אבל בסוף הם הפנימו. עם הסגל הנוכחי של מכבי חיפה יש להם סיכוי נהדר לחזור להולנד הרבה לפני שהפלייאוף העליון יתחיל

איך כץ חשב בכלל לוותר עליו? ארנסטס שטקוס צילום: אדריאן הרבשטין

עדיין איתנו

השבוע שעבר, שהחל בזכייה בתואר אלוף האלופים והסתיים בניצחון באיסלנד, הוכיח שהפועל חיפה של העונה שעברה עדיין איתנו. הקסם נמשך. החבורה של ניר קלינגר שוב השיגה בדיוק את התוצאות אותן הייתה צריכה, שוב הוכיחה אופי יוצא דופן, שוב הוציאה מעצמה את המקסימום בתנאים קשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *