מבזקים
בית / קריות / ספורט קריות / חיפה: על שם מי יקרא מעתה היכל ספורט רוממה?

חיפה: על שם מי יקרא מעתה היכל ספורט רוממה?

ואחרי השיפוצים המקיפים שנעשו בו בתקופה האחרונה, יש גם שם חדש להיכל רוממה בחיפה. ביום ראשון, 21 יוני 2015 לפנות ערב, יתקיים בהיכל הספורט ברוממה טקס הסרת הלוט מעל השם החדש היכל רוממה – שייקרא מעתה: "היכל רענן כץ – RK".

בהסכם החסות אשר נחתם סוכם כי בעבור שימוש הזכויות בשם החדש יעביר רענן כץ מידי שנה כ 700,000 אלף שקלים. הסכום יועבר להשקעה בתשתיות הספורט העירוניות. החלט כי הסכם החסות יחודש מידי שנה.

 

מעתה קראו לו היכל רענן כץ. היכל הספורט רוממה, לשעבר (צילום: צבי רוגר)
מעתה קראו לו היכל רענן כץ. היכל הספורט רוממה, לשעבר (צילום: צבי רוגר)

ג'ף רוזן, היו"ר והבעלים של מכבי בז"ן חיפה ברך את ההסכם ואמר: "את תרומתו של רענן כץ לכדורסל הישראלי ניתן לראות בכל הליגה. כבוד הוא לנו ואנו שמחים מאוד, שאולמה הביתי של מכבי חיפה יקרא "היכל רענן כץ". ממיאמי לישראל, הנוכחות של רענן מורגשת ואנו מודים לו על תמיכתו בעיר חיפה ובמכבי חיפה. אנו רוצים להודות לראש עיריית חיפה, יונה יהב, כמו גם לצוות הקבוצה, סגן היושב ראש ארנון שירן והיועץ המשפטי מיקי ספרן, שסייעו להוצאה לפועל של המהלך״.

ראש עיריית חיפה יונה יהב: ״החלטתי להוציא את שמו של היכל הספורט החדש שלנו למכרז, ואני שמח כי דווקא אדם כרענן כץ היה זה שזכה. חיפה מיצבה את עצמה בירת הספורט של ישראל. אנו גאים במתקנים המצוינים והמודרניים שלנו, ושמחים כי בעלי ההון מוצאים לנכון להעניק את חסותם ותרומתם למען התושבים והעיר."

 

בדוק גם

amit 01

קטסטרופה!

יש שתי אפשרויות, הראשונה שפרד רוטן לא מצליח לזהות את הפניקה של חוליית ההגנה שלו - גם של הבלמים וגם המגנים, ויש אופציה, גרועה יותר, שהוא מודע לבעיה וממשיך לבחור במודע להמשיך לשחק עם הנעת כדור בחלק האחורי, במקום לעבור לשחק עם שני קשרים אחוריים בקו אחד

mozkinsal 01

עוד הפסד אכזרי למכבי קרית מוצקין

קבוצת הכדורסל של מכבי קרית מוצקין משלמת את מחיר הפציעות של שחקניה. גם השבוע נוצחה הקבוצה בשניות האחרונות מול קבוצת צמרת - הפועל באר שבע 83:80. למזלה, כל קבוצות התחתית נוצחו גם כן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *