יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / ספורט קריות / הצלחה מרשימה למתעמלות ביאליק בתחרות בינלאומית ברומניה

הצלחה מרשימה למתעמלות ביאליק בתחרות בינלאומית ברומניה

נבחרת ההתעמלות האומנותית של מכבי עירוני ג'ים קרית ביאליק השתתפה בסוף השבוע שעבר בתחרות בינלאומית ברומניה וסיימה את התחרות בצורה מכובדת מאוד. בתחרות השתתפו 270 מתעמלות מבולגריה, קפריסין, אסטוניה, אנגליה, איטליה, מולדובה, אוקראינה, הולנד, רומניה ושתי קבוצות מישראל _ קרית ביאליק ואור עקיבא. 11 מתעמלות מביאליק, מגיל 9 עד 14, השתתפו בתחרות, בהדרכת המאמנת הראשית אנג'לה פלדמן ונדיה ספטוב. יש המשך.

בדרגה ג'וניור זכתה ניקול וורונקוב במקום הראשון כללי בארבעה מכשירים, מועינב כץ דורגה במקום השני כללי. בהחלט הישגים מרשימים של שתי המתעמלות המצטיינות. מיכל סטולבוב זכתה במקום השלישי בתרגיל עם דלגית, גם כן בדרגת ג’וניור. בדרגה פרה-גוניור זכתה עדי כץ במקום הראשון בתרגיל עם כדור ובמקום השני בתרגיל עם חישוק. בילדות זכו נועה מילר, ליאל וייצמן ושחר אסידו במקומות ראשונים.

כבשו את רומניה. ניקול וורונקוב ועינב כץ על הפודיום צילום: אנג'לה פלדמן
כבשו את רומניה. ניקול וורונקוב ועינב כץ על הפודיום צילום: אנג'לה פלדמן

ועוד מהתעמלות אומנותית. ביום שלישי 13.5 יתקיים באולם הספורט בקרית ביאליק ע"ש דני ז"ק (רחוב דפנה 54), ערב מיוחד לציון 20 שנה למותה של המתעמלת האגדית רוית המרשמידט. במהלך הערב יוקרן סרטון על הקריירה הספורטיבית של רוית, יאמרו דברים לזכרה, יתקיימו מופעי ראווה בהתעמלות אומנותית וכן תופיע הזמרת שי המבר בקטעי שירה. מוקירי זכרה של רוית, קרובים, חברים ואנשי התעמלות מוזמנים להגיע. האירוע יחל בשעה 19:00.

בדוק גם

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

טריאתלון קרית ים. צילום: שרון ינאי

מאות משתתפים בטריאתלון קרית ים

מאות משתתפים הגיעו בשבת שעברה לטריאתלון קרית ים השלישי שהתקיים ברצועת החוף של העיר. ראשי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *