בית / קריות / ספורט קריות / הבחירות להנהלת איגוד מאמני הכדורגל נדחו לספטמבר

הבחירות להנהלת איגוד מאמני הכדורגל נדחו לספטמבר

ברביעי שעבר התקיים דיון בבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל לאור עתירה שהוגשה על ידי מתנגדי הנהלת האיגוד הנוכחי, בגין חילוקי דעות בעניין הבחירות להנהלת האיגוד ולתפקיד יו"ר האיגוד, שהיו אמרות להתקיים בחודש מאי. חילוקי הדעות היו לגבי מיקום הבחירות ודרכי התנהלותן. זו בשורה טובה לכמאתיים מאמנים ומדריכים מחיפה והקריות שנאלצו בפעמים הקודמות לנסוע למרכז הארץ כדי להשתתף בבחירות. רובם הגדול העדיפו לוותר מסיבה זו על זכות ההצבעה.

יו"ר הנהלת האיגוד רוני שניידר: "בדיון בבית הדין העליון בהתאחדות, הוברר ללא כל צל של ספק שהמטרה העליונה ששמה לעצמה ההנהלה היא להביא מספר גדול יותר של בוחרים ולהשפיע וכן אמרה ההנהלה שבכדי לעשות כך חייבים לעשות זאת בשלושה מוקדים גיאוגרפיים, שיאפשרו ליותר בוחרים להגיע למקום המיועד לבחירות ולהצביע".

roni 01
הצלחה להנהלה המכהנת וליו"ר רוני שניידר (צילום: טל קירשנבאום)

"בית הדין, במעמד ארבעה חברים, הבין את רצון ההנהלה ושלח את שני נציגי הצדדים לפגישה עם היועץ המשפטי של ההתאחדות כדי לאשר את הרכב וועדת הבחירות, שתכלול חבר ועדת הביקורת, רואה החשבון והיועץ המשפטי. ועדה זו תכין את הנוהל לבחירות וכל הפרטים הנדרשים בהתאם לתקנון, פרסום בזמן לבעלי זכות הבחירה, מתן אפשרות להציג מועמדות לכל הרוצה בכך, להעמיד קלפיות מסודרות למען הבוחרים. כמו כן, אישר בית הדין ועדיין לא נתן את הפסיקה במסמך כתוב, אך ייעשה זאת בימים הקרובים, שניתן לקיים ישיבת מליאה אחת ולקיים בחירות בשלושה מוקדים במועד אחד ובאותו חלון זמן.

לאחר שייצאנו מחדר בית הדין נערכה שיחה ונוצרה הסכמה בין נציגי העותרים שהיו בדיון וחברי ההנהלה המכהנת והיו"ר וההסכמה כדלקמן:

  1. חברי וועדת הבחירות יהיו עו"ד רועי כהן, רו"ח גדעון מרקוס וחבר וועדת ביקורת דני פודגוריאנו. 2. שלושה מוקדי בחירה גיאוגרפיים: במשרדי ההתאחדות ברמת גן, במשרדי ההתאחדות בנשר (וזאת למען צמצום בהוצאות) ובבאר שבע במקום שההנהלה תחליט והוועדה תאשר 3. מועד הבחירות המוסכם 3.9.2017.

"כיו"ר המכהן ואיתי ארבעה נציגים חברי ההנהלה, אנחנו שמחים שאכן תינתן האפשרות ליותר מאמנים להצביע ולהשפיע וכל זאת תוך שמירה על טוהר בחירות ודרך מקובלת ומסודרת".

בדוק גם

חתם לאחרונה וטוב שכך. ראדו גינסארי צילום: אדריאן הרבשטין

קבוצה שחושבת בגדול

11 מ-13 השחקנים הבכירים ששיחקו בהפועל חיפה בעונה הקודמת ימשיכו לשחק גם בעונה הבאה, קלינגר דאג שבכל עמדה יהיו שני שחקנים. לאדומים יש הגנה של קבוצה שחושבת בגדול, שאלת המפתח לקראת העונה הבאה היא האם להפועל יכולה להיות גם התקפה של קבוצה גדולה

הבין שהשחקנים שלו מבוקשים ופעל מהר. יואב כץ

משבר אמיתי, או סערה בכוס מים?

לצערנו, גם אחרי העונה הטובה ביותר בעידן כץ, ואחת הטובות בתולדות הפועל חיפה, הישארות של המאמן, שהוביל את הקבוצה להצלחות, אינה מובנת מאליה. קלינגר לא נקי מאשמה בהתנהלות שלו, כץ צודק בכל מה שקשור לנבחרת, אבל גם משחקי האגו שלו עלולים לפגוע בקבוצה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *