בית / קריות / ספורט קריות / "בבוא היום אתחשבן עם ההתאחדות לכדורגל"

"בבוא היום אתחשבן עם ההתאחדות לכדורגל"

לפני שבועיים דיווחנו על הפסד טכני שנפסק על ידי בית הדין של ההתאחדות לכדורגל לחובת קבוצת נערים ג' של עירוני קרית אתא, בגין אי התייצבות למשחק ביתי נגד בני סכנין.

שתי הקבוצות דורגו לפני המשחק בצמרת, סכנין במקום הראשון ואתא במקום השני. יו"ר מחלקת הנוער של אתא, יוסי גבאי, הגיש ערעור ואף איים כי אם הערעור לא יתקבל הוא יפרק את מחלקת הנוער.

השבוע החליטה ההתאחדות לדחות את בקשתה של הנהלת אתא וההפסד הטכני נותר בעינו. זה אומר שחניכיו של אייל בוקובזה איבדו, ככל הנראה, את הסיכויים להיאבק על המקום הראשון. יוסי גבאי לא אהב את ההחלטה, אך נאלץ לקבל אותה.

יוסי, כשהגשת את הערעור הצהרת כי תפרק את המחלקה, אם הערעור לא יתקבל. אז מה, מפרקים?

"אמרתי את הדברים ברגע של כעס. חבל שההתאחדות לכדורגל לא מתחשבת בילדים, אני בניגוד להתאחדות, כן מתחשב בהם ולכן לא אפרק את המחלקה, אבל אמצא דרך להתחשבן עם ההתאחדות לכדורגל. סמוך עלי".

יוסי גבאי (צילום: נחום סגל)
יוסי גבאי (צילום: נחום סגל)

 

בדוק גם

הכל הולך לקלינגר העונה. בגמר הוא החליט להביע אמון גם במקסים פלקושצ'נקו וגם בגל אראל, שניהם הרוויחו את האמון הזה בשבועות האחרונים. קלינגר קיבל את שער היתרון ממקסים, ובזמן שאראל התקשה בתפקיד הקשר האחורי (הוא הכי טוב כקשר 50/50), איכשהו כמה טעויות שלו לא עלו לאדומים בשער. כי הקארמה החליטה שלא מגיע לו להיות חתום על הפסד בגמר הגביע, לא בעונה בה פילס את דרכו מהיציע להרכב ונתן כל מה שיש לו בכל רגע נתון. הכל כל כך הולך לקלינגר, שאפילו מאמון קשוע הספיק לבשל שער בגמר הגביע. ובסוף זה נגמר עם עדן בן בסט מניף גביע. עדן, הדבק של הקבוצה לאורך העונה, נתן את הבטחון לכל השאר. הוא זה שבביקור הקודם בטדי כבש שלושער, הוא זה שבפנדלים מול הר הגעש של אוהדי בית"ר בחצי הגמר כבש בנינוחות את הבעיטה הראשונה והחשובה כל כך. הוא היה שם כל פעם שנדמה היה שנשברים, כל פעם שצריך היה רגע של התעלות. אין בכדורגל הישראלי מי שראוי יותר להניף גביע השנה. מגיע לו. מגיע להם.

אוניברסלי: עונה היסטורית

מגיע להם. כל כך מגיע להם. הגביע הזה הוא הפרס הראוי לעונה הזאת של הפועל חיפה, עונה שהפכה ביום רביעי מגדולה להיסטורית, אחת הגדולות בתולדות המועדון. תואר ראשון להפועל חיפה מאז האליפות לפני 20 שנה, תואר שני מאז 1974

IMG_0164

הפועל חיפה מחזיקת הגביע

עונה היסטורית של הפועל חיפה. בתום 120 דקות מרתקות זכו האדומים בגביע המדינה, אחרי 44 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *