בית / קריות / ספורט קריות / "בבוא היום אתחשבן עם ההתאחדות לכדורגל"

"בבוא היום אתחשבן עם ההתאחדות לכדורגל"

לפני שבועיים דיווחנו על הפסד טכני שנפסק על ידי בית הדין של ההתאחדות לכדורגל לחובת קבוצת נערים ג' של עירוני קרית אתא, בגין אי התייצבות למשחק ביתי נגד בני סכנין.

שתי הקבוצות דורגו לפני המשחק בצמרת, סכנין במקום הראשון ואתא במקום השני. יו"ר מחלקת הנוער של אתא, יוסי גבאי, הגיש ערעור ואף איים כי אם הערעור לא יתקבל הוא יפרק את מחלקת הנוער.

השבוע החליטה ההתאחדות לדחות את בקשתה של הנהלת אתא וההפסד הטכני נותר בעינו. זה אומר שחניכיו של אייל בוקובזה איבדו, ככל הנראה, את הסיכויים להיאבק על המקום הראשון. יוסי גבאי לא אהב את ההחלטה, אך נאלץ לקבל אותה.

יוסי, כשהגשת את הערעור הצהרת כי תפרק את המחלקה, אם הערעור לא יתקבל. אז מה, מפרקים?

"אמרתי את הדברים ברגע של כעס. חבל שההתאחדות לכדורגל לא מתחשבת בילדים, אני בניגוד להתאחדות, כן מתחשב בהם ולכן לא אפרק את המחלקה, אבל אמצא דרך להתחשבן עם ההתאחדות לכדורגל. סמוך עלי".

יוסי גבאי (צילום: נחום סגל)
יוסי גבאי (צילום: נחום סגל)

 

בדוק גם

amit 01

מוטב מאוחר

לקח למוחמד אלאך ופרד רוטן שלושה משחקים בגביע הטוטו, אבל בסוף הם הפנימו. עם הסגל הנוכחי של מכבי חיפה יש להם סיכוי נהדר לחזור להולנד הרבה לפני שהפלייאוף העליון יתחיל

איך כץ חשב בכלל לוותר עליו? ארנסטס שטקוס צילום: אדריאן הרבשטין

עדיין איתנו

השבוע שעבר, שהחל בזכייה בתואר אלוף האלופים והסתיים בניצחון באיסלנד, הוכיח שהפועל חיפה של העונה שעברה עדיין איתנו. הקסם נמשך. החבורה של ניר קלינגר שוב השיגה בדיוק את התוצאות אותן הייתה צריכה, שוב הוכיחה אופי יוצא דופן, שוב הוציאה מעצמה את המקסימום בתנאים קשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *