יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / קריות / ספורט קריות / אתלטיקה קלה: מעיין פורמן אלופת ישראל בקרב שבע

אתלטיקה קלה: מעיין פורמן אלופת ישראל בקרב שבע

ארבע פעמים זכתה אתלטית מכבי חיפה, תושבת הקריות, מעיין פורמן בתואר אלופת ישראל בקפיצה לגובה. פעמיים היא החזיקה בשיא הישראלי בקפיצה זו, פעם אחת היא הוכתרה כספורטאית השנה של"הד הקריות" לשנת 2012.  בשבוע שעבר הוסיפה מעיין לרזומה העשיר שלה עוד תואר: אלופת ישראל בקרב שבע.

מעיין פורמן
1.82 בקפיצה לגובה.מעיין פורמן (צילום: נחום סגל)

אליפות ישראל בקרב רב נערכה בימים שלישי ורביעי בשבוע שעבר באיצטדיון הדר יוסף. לתחרות התייצבו שש אתלטיות בוגרות ועוד שתיים בגיל נערות, כולן, כולל מעיין, השתתפו לראשונה בחייהן בתחרות זו. כל אחת מהן היא אתלטית שמתאמנת שנים בתחום ספציפי. אלברט שפונגין, מאמנה של מעיין, החליט לאחרונה שהיא תשתתף גם כן בתחרות, אולי כדי לשפר את יכולותיה האתלטיות וגם כדי לעזור לה לחזור לכושרה המצוין משנים קודמות בקפיצה לגובה. ההחלטה של שפונגין התגלתה כהברקה גדולה וכבר בתחרות הראשונה זכתה מעיין במקום הראשון ובתואר אלופת ישראל לאחר שצברה 3762 נקודות. מעיין הציבה לעצמה מטרה, להגיע ל-4000 נקודות, אבל כתחרות ראשונה היא בהחלט יכולה להיות מרוצה. מכאן היא יכולה רק להשתפר. נכון, התוצאות בשישה מקצועות לא היו טובות במיוחד, אבל בתור התחלה זה לגמרי לא רע.

במקצוע השביעי, החזק שלה, קפיצה לגובה עשתה מעיין תוצאה מצוינת 1.82 מ', תוצאת השנה שהקנתה לה הרבה נקודות. אתלטית נוספת ממכבי חיפה, הצעירה אלכסנדרה לוקשין, אלופת הנערות בריצת 400 מ', שמתמחה גם ב-400 משוכות השתתפה גם כן לראשונה בקרב רב ודורגה במקום הראשון לנערות עם 3129 נקודות.

 

בדוק גם

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

טריאתלון קרית ים. צילום: שרון ינאי

מאות משתתפים בטריאתלון קרית ים

מאות משתתפים הגיעו בשבת שעברה לטריאתלון קרית ים השלישי שהתקיים ברצועת החוף של העיר. ראשי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *