בית / קריות / ספורט קריות / אתלטיקה קלה: מעיין פורמן אלופת ישראל בקרב שבע

אתלטיקה קלה: מעיין פורמן אלופת ישראל בקרב שבע

ארבע פעמים זכתה אתלטית מכבי חיפה, תושבת הקריות, מעיין פורמן בתואר אלופת ישראל בקפיצה לגובה. פעמיים היא החזיקה בשיא הישראלי בקפיצה זו, פעם אחת היא הוכתרה כספורטאית השנה של"הד הקריות" לשנת 2012.  בשבוע שעבר הוסיפה מעיין לרזומה העשיר שלה עוד תואר: אלופת ישראל בקרב שבע.

מעיין פורמן
1.82 בקפיצה לגובה.מעיין פורמן (צילום: נחום סגל)

אליפות ישראל בקרב רב נערכה בימים שלישי ורביעי בשבוע שעבר באיצטדיון הדר יוסף. לתחרות התייצבו שש אתלטיות בוגרות ועוד שתיים בגיל נערות, כולן, כולל מעיין, השתתפו לראשונה בחייהן בתחרות זו. כל אחת מהן היא אתלטית שמתאמנת שנים בתחום ספציפי. אלברט שפונגין, מאמנה של מעיין, החליט לאחרונה שהיא תשתתף גם כן בתחרות, אולי כדי לשפר את יכולותיה האתלטיות וגם כדי לעזור לה לחזור לכושרה המצוין משנים קודמות בקפיצה לגובה. ההחלטה של שפונגין התגלתה כהברקה גדולה וכבר בתחרות הראשונה זכתה מעיין במקום הראשון ובתואר אלופת ישראל לאחר שצברה 3762 נקודות. מעיין הציבה לעצמה מטרה, להגיע ל-4000 נקודות, אבל כתחרות ראשונה היא בהחלט יכולה להיות מרוצה. מכאן היא יכולה רק להשתפר. נכון, התוצאות בשישה מקצועות לא היו טובות במיוחד, אבל בתור התחלה זה לגמרי לא רע.

במקצוע השביעי, החזק שלה, קפיצה לגובה עשתה מעיין תוצאה מצוינת 1.82 מ', תוצאת השנה שהקנתה לה הרבה נקודות. אתלטית נוספת ממכבי חיפה, הצעירה אלכסנדרה לוקשין, אלופת הנערות בריצת 400 מ', שמתמחה גם ב-400 משוכות השתתפה גם כן לראשונה בקרב רב ודורגה במקום הראשון לנערות עם 3129 נקודות.

 

בדוק גם

sefi 01

אריאל בלומוביץ': "לא תכננתי להיות מאמן"

אחרי שנתיים וחצי מצוינות באגודת הקרייתים החליט אריאל בלומוביץ' לסיים את תפקידו. "מיציתי". האיש, שהוצנח לתפקיד מאמן חירום, מפרגן למועדון ולאנשים וזורק פצצה: "אם היינו מתאמנים קבוע שני אימונים בשבוע וכל השחקנים היו מגיעים למשחקים היינו עולים ליגה מהמקום הראשון

amit 02

תולים תקוות בקרמר

חוליית ההתקפה של מכבי חיפה איכזבה מאוד בעונה האחרונה. אלאך מודע לכך והביא חלוץ מטרה ענק (בגובה, נקווה שגם ביכולת): מיכאל קרמר. קלאוס הולך הביתה, גם קאיו המאכזב צריך ללכת, וגם עומרי דמארי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *