בית / קריות / חדשות קריות / נרקם שיתוף פעולה בין משרד הכלכלה לעיריית קרית אתא

נרקם שיתוף פעולה בין משרד הכלכלה לעיריית קרית אתא

בפגישה שהתקיימה השבוע בין ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ, לבין רן קויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, הציג קויתי לראש העיר את תכנית הפעילות לסיוע לעסקים מקומיים בקרית אתא של משרד הכלכלה והתעשייה.

שת"פ משרד הכלכלה צילום: דוברות העירייה
שת"פ משרד הכלכלה צילום: דוברות העירייה

במהלך הפגישה סיכמו השניים על הידוק שיתוף הפעולה בין עיריית קריית אתא לבין מעוף- מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, לטובת פיתוח וחיזוק העסקים בעיר וכן על קיום כנס עסקים בעיר במהלך הרבעון השני בשנת 2018, במסגרתו  יוצגו שרותי מעוף ומשרד הכלכלה והתעשייה העומדים לרשות העסקים.

קויתי: "בשנים האחרונות הובלנו בממשלה שורה ארוכה של רפורמות משמעותיות בתחום העסקים הקטנים והבינוניים. מעוף סייע מאז הקמתו , לפני שלוש שנים, למעל  300 בעלי עסקים ויזמים  מקרית אתא  באמצעות מתן ייעוץ עסקי, שווקי ופיננסי, סיוע בגיוס מימון והדרכות בהקמה ובניהול עסק".

פרץ בירך על שיתוף הפעולה ואמר כי:" כדי להבטיח את עתידה של קרית אתא יש להמשיך ולבסס את מעמדה כעיר מתפתחת ומתקדמת ולמשוך אליה את תושבי האזור על ידי יצירת היצע של שירותים ביניהם תעסוקה, מסחר והייטק, אשר יציבו את העיר בראש, כעיר מודרנית המעניקה לתושביה איכות חיים. הבטחת צמיחתה ופיתוחה הכלכלי של העיר ייעשה ע"י קידומם של מנועי צמיחה מרכזיים ויצירת אקלים עסקי אטרקטיבי שיהווה מנוף כלכלי לתושביה".

בדוק גם

עו"ד אביעד חייט. צילום: יח"צ

צעיר ניסה להימלט משוטרים סמויים ופגע באחד מהם

צעיר בן 24 נעצר לאחר שניסה להימלט מנהג שאיים עליו וכאשר ניסו שוטרים סמויים לעצור …

כרטיס לוטו

הזוכה בעשרה מיליון שקלים בלוטו לא הגיע לקחת את הפרס

בהגרלת הלוטו שנערכה במוצאי שבת האחרון ישנו זוכה אחד שעדיין לא הגיע לאסוף את הפרס. סכום הפרס …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *