בית / קריות / חדשות קריות / ניידת שיטור קהילתי נוספה לקרית חיים

ניידת שיטור קהילתי נוספה לקרית חיים

ועד קריית חיים רכש ניידת כתגבור לשיטור הקהילתי בקריית חיים. לדברי הועד, ניידת זו תוסיף לבטחון תושבי קריית חיים ותשמש רכב נוסף לסיור, הרתעה, מניעת וונדליזם ותסייע למיגור הפשיעה בעיקר בפארקים העירוניים ובחוף הים בנוסף לניידת השיטור העירוני של עיריית חיפה המסתובבת בעיקר בשעות הערב.
בשבוע שעבר ערך ועד קרית חיים טקס קבלת ניידת השיטור העירוני ומסירתה לנקדות המשטרה בקרית חיים. יו"ר ועד קרית חיים, איציק פיטרמן, מסר כי תוספת של ניידת שיטור עירוני, לקראת החופש הגדול של הילדים ובני הנוער, מהווה כוח הרתעה נוסף לבטחונם של תושבי הקריה ולסדר הציבורי.

ניידת שיטור חדשה. צילום: ועד קרית חיים
ניידת שיטור חדשה. צילום: ועד קרית חיים

ניידת השיטור העירוני תהווה כוח נוסף לסיורים הרגליים והממנועים של משטרת זבולון וכן לסיורי האופניים שנערכים בחוף הים  ובגינות הציבוריות.

.

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *