מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / נחנך אולם ספורט חדש בבית ספר מצפ"ה

נחנך אולם ספורט חדש בבית ספר מצפ"ה

ראש עיריית קריית מוצקין חיים צורי העביר השבוע את המפתחות לאולם הספורט החדש בבית הספר היסודי ממלכתי דתי מצפ"ה למנהלת ביה"ס, רותי דדון. האולם החדש ממוקם במבנה ברחוב יוספטל, צמוד לבית הספר והעירייה אף הכשירה אליו שביל גישה נפרד לטובת התלמידים. העבודות להכשרת האולם נמשכו כחודשיים.

מוסר את המפתחות. חיים צורי ורותי דדון. צילום: דוברות העירייה
מוסר את המפתחות. חיים צורי ורותי דדון. צילום: דוברות העירייה

עד שנת 1999 שכן במקום מכון לפיתוח הגוף בניהולו של מקס נחמני, שנחשב למרכז אזורי פופולרי ואירח את גדולי מפתחי הגוף בעולם. בשנים האחרונות הופעלו במקום חוגים, וכעת המבנה יהיה אולם הספורט הביתי של מצפ"ה.

בית הספר מצפ"ה זוכה בחודשים האחרונים להשקעות גדולות של עיריית קריית מוצקין הנאמדות במאות אלפי שקלים. בין השאר בוצעה צביעה לחזיתות המוסד, קרצוף מגרש הספורט, ריבודו וסימון מחדש,  הקמת מגרש קטרגל עם דשא סינתטי, שיפוץ והרחבת חדר המורים ועוד.

צורי: "בית הספר מצפ'ה הינו מוסד חינוכי ייחודי, הקולט רבים מילדי העולים.  יחד עם הנהלת בית הספר והנהגת ההורים בראשות גרציה לוי תמשיך העירייה לקבוע את סדרי העדיפויות לטיפול וחידוש במקום, לרווחת כלל התלמידים". דדון אמרה: "אלה הם ימים שמחים לקהילת הלומדים בבית ספרנו. המרחבים הבית ספריים נצבעו, הורחבו ושודרגו בבחינת 'דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם"".

בדוק גם

21 ילדים מהקריות נפגעו בתאונות דרכים בשנה שחלפה

234 ילדים בגילאי 0-14 תושבי הקריות נפגעו בתאונות בעשור האחרון ובעשרת החודשים הראשונים של השנה …

צביקה פליפ, ועד הורים בי"ס סביונים קרית ים. צילום: דורון גולן

כוח צביקה

כשהוא לא נוהג בקטר של רכבת המשא, צביקה פיליפ עסוק בעיקר בנתינה. בתפקידו, כיו"ר ועד ההורים המוסדי של בית הספר סביונים בקרית ים, הוא מקדיש את כל מרצו וזמנו הפנוי לתלמידים ולהוריהם, מארגן עבורם מופעים ושלל פעילויות ייחודיות, מאחד שורות ופותר בעיות, אבל מתמקד בדבר אחד: הקניית ערכים לדור העתיד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *