מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / נחנך אולם ספורט חדש בבית ספר מצפ"ה

נחנך אולם ספורט חדש בבית ספר מצפ"ה

ראש עיריית קריית מוצקין חיים צורי העביר השבוע את המפתחות לאולם הספורט החדש בבית הספר היסודי ממלכתי דתי מצפ"ה למנהלת ביה"ס, רותי דדון. האולם החדש ממוקם במבנה ברחוב יוספטל, צמוד לבית הספר והעירייה אף הכשירה אליו שביל גישה נפרד לטובת התלמידים. העבודות להכשרת האולם נמשכו כחודשיים.

מוסר את המפתחות. חיים צורי ורותי דדון. צילום: דוברות העירייה
מוסר את המפתחות. חיים צורי ורותי דדון. צילום: דוברות העירייה

עד שנת 1999 שכן במקום מכון לפיתוח הגוף בניהולו של מקס נחמני, שנחשב למרכז אזורי פופולרי ואירח את גדולי מפתחי הגוף בעולם. בשנים האחרונות הופעלו במקום חוגים, וכעת המבנה יהיה אולם הספורט הביתי של מצפ"ה.

בית הספר מצפ"ה זוכה בחודשים האחרונים להשקעות גדולות של עיריית קריית מוצקין הנאמדות במאות אלפי שקלים. בין השאר בוצעה צביעה לחזיתות המוסד, קרצוף מגרש הספורט, ריבודו וסימון מחדש,  הקמת מגרש קטרגל עם דשא סינתטי, שיפוץ והרחבת חדר המורים ועוד.

צורי: "בית הספר מצפ'ה הינו מוסד חינוכי ייחודי, הקולט רבים מילדי העולים.  יחד עם הנהלת בית הספר והנהגת ההורים בראשות גרציה לוי תמשיך העירייה לקבוע את סדרי העדיפויות לטיפול וחידוש במקום, לרווחת כלל התלמידים". דדון אמרה: "אלה הם ימים שמחים לקהילת הלומדים בבית ספרנו. המרחבים הבית ספריים נצבעו, הורחבו ושודרגו בבחינת 'דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם"".

בדוק גם

אורית קופרמן. צילום: דורון גולן

בזכות אורי

המשפט המכונן בחייה של אורית קופרמן מקרית מוצקין היה מפיה של מישהי שאמרה לה שאם היא רוצה לדפוק את המערכת, היא צריכה לעשות זאת מבפנים. הילדה, שנפלטה פעם אחר פעם ממערכת החינוך, היא היום סטודנטית לתואר שני באבחון וטיפול בלקויות למידה, והכל בזכות אורי, בנה האוטיסט

כל תושב נחשב. צורי (צילום: דורון גולן)

מזנקת בעלייה

זינוק של 172 אחוז במכירת דירות חדשות בקרית מוצקין. העיר מדורגת במקום השלישי בישראל במספר הדירות שנרכשו בה השנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *