יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / קריות / נדל"ן קריות / תחנת דלק ומתחם מסחרי הוקמו בכביש עוקף קריות
כביש עוקף קריות. צילום ארכיון: רודי אלמוג
כביש עוקף קריות. צילום ארכיון: רודי אלמוג

תחנת דלק ומתחם מסחרי הוקמו בכביש עוקף קריות

כביש עוקף קריות זוכה להתחדשות נוספת כשנתיים לאחר הקמתו. לאחרונה נפתח בכביש מכיוון דרום לצפון ובסמוך למחלף קרית אתא תחנת דלק של חברת דור אלון ומתחם מסחרי "סנטר 22", שמשתרע על פני 600 מ"ר של חנויות ובתי קפה. ההשקעה הכספית נאמדת בעשרות מילוני שקלים. בשטח המתחם יש מספר חנויות שטרם אוישו, אך כעוגן מרכזי נפתחו סניפים של רשתות מוכרות כמו קפה ג'ו', רשת בורגרים והשניצליה וחנויות נוספות. הפרויקט מוקם על ידי חברת אזימוט, המתמחה בייזום והקמה של פרויקטים למגורים, מסחר ותדלוק.

מנכ"ל החברה אביעד בוחבוט: "מתחם סנטר 22 מהווה מהפיכה בתחום תחנות התדלוק ומתחמי מסחר בישראל- המתחם מציע לעשרות אלפי הנהגים שנוסעי בכביש עוקף קריות מידי יום, אפשרות ליהנות מתחנת תדלוק הכולל סולר בנזין ואף תדלוק בגז, לצד חנויות מזון ובתי קפה".

כביש עוקף קריות. צילום ארכיון: רודי אלמוג
כביש עוקף קריות. צילום ארכיון: רודי אלמוג

כביש עוקף קריות נפתח לתנועה בשנת 2013 ושינה רבות את מערך התחבורה בקריות, זו ששנים היתה מוזנחת ועמוסה בפקקי תנועה בכביש ההסתדרות. אחרונה גם נפתח כביש הגישה הישיר למנהרות הכרמל. המרכז מהווה למעשה את תחנת התדלוק והמסחר היחידה לאורכו של הכביש, המאפשרת עצירה להתרעננות. שיווק המתחם בעיצומו על ידי דור צמת מחברת אזימוט.

בדוק גם

שוד בתחנת דלק בחיפה

גבר רעול פנים לחנות הנוחות בתחנת דלק סמוך לגשר פז ובאיומי סכין שדד סכם כסף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *