בית / נדל"ן / מנרב בשמורה

מנרב בשמורה

פרויקט "מנרב בשמורה", המוקם על ידי חברת מנרב ברחוב יהושע גלוברמן בשכונת דניה בחיפה, משלב את הנוף המרהיב של עיר הכרמל עם אדריכלות בסגנון הארט דקו, מפרט פרימיום הכולל בריכת זרמים, חדר כושר, לאונג', חניות מקורות, מגרש מיני גולף פרטי, עמדת שומר מאוישת ועוד. החברה מבצעת בימים אלה את השלבים האחרונים לקראת האכלוס הקרוב של מגדל היוקרה הראשון, שבו נמכרו כל 78 הדירות. בניית המגדל השני נמצאת בעיצומה

מנרב בשמורה (הדמיה: איוולב מדיה)
מנרב בשמורה (הדמיה: איוולב מדיה)

המגדל השני יכלול גם הוא 78 דירות ב-20 קומות. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות של חמישה חדרים ופנטהאוזים של שישה חדרים עם מרפסות נוף גדולות. בכל קומה, ארבע דירות מרווחות של כ-120-145. לכל דירה מרפסת נוף גדולה ומרווחת. מחיר דירת 5 חדרים בבניין השני – החל מ-1.97 מיליון שקלים. לאחרונה,  נמכר בפרויקט, תמורת כ-6 מיליון שקלים, פנטהאוז המשתרע על מפלס אחד בשטח בנוי של 229 מ"ר ומרפסות של 97 מ"ר. לפנטהאוז גובה תקרה לא שגרתי של כ-3.5 מ', ממנו נשקף נוף פנורמי מדהים ומרהיב ביופיו, מראש הנקרה בצפון, מפרץ חיפה ועד חדרה בדרום.

מגדלי "מנרב בשמורה" נבנים בלב חורש ירוק, מול נוף ים פנורמי. הפרויקט תוכנן ועוצב על ידי דני בסנוסוב, מוותיקי האדריכלים בחיפה, מתוך השראה אורבנית מודרנית המשלבת קווים עיצוביים נקיים ועדכניים, לצד אווירה פסטורלית של נוף טבעי נדיר ביופיו.

בדוק גם

החל שיווק פרויקט בורוכוב 41 בקריית אתא

הדירות ישווקו במחירי presale, מחירן של שתי דירות 5 חדרים מרווחות יעמוד על  1.540 מיליון שקלים

עוגת התקציב 2018 של קרית אתא. צילום: דוברות העירייה

אושר תקציב הפיתוח הגדול ביותר בתולדות קרית אתא

בישיבת מועצה שהתקיימה בשבוע שעבר, אושר התקציב השנתי של עיריית קרית אתא לשנת האזרחית החדשה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *