בית / נדל"ן / מנרב בשמורה

מנרב בשמורה

פרויקט "מנרב בשמורה", המוקם על ידי חברת מנרב ברחוב יהושע גלוברמן בשכונת דניה בחיפה, משלב את הנוף המרהיב של עיר הכרמל עם אדריכלות בסגנון הארט דקו, מפרט פרימיום הכולל בריכת זרמים, חדר כושר, לאונג', חניות מקורות, מגרש מיני גולף פרטי, עמדת שומר מאוישת ועוד. החברה מבצעת בימים אלה את השלבים האחרונים לקראת האכלוס הקרוב של מגדל היוקרה הראשון, שבו נמכרו כל 78 הדירות. בניית המגדל השני נמצאת בעיצומה

מנרב בשמורה (הדמיה: איוולב מדיה)
מנרב בשמורה (הדמיה: איוולב מדיה)

המגדל השני יכלול גם הוא 78 דירות ב-20 קומות. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות של חמישה חדרים ופנטהאוזים של שישה חדרים עם מרפסות נוף גדולות. בכל קומה, ארבע דירות מרווחות של כ-120-145. לכל דירה מרפסת נוף גדולה ומרווחת. מחיר דירת 5 חדרים בבניין השני – החל מ-1.97 מיליון שקלים. לאחרונה,  נמכר בפרויקט, תמורת כ-6 מיליון שקלים, פנטהאוז המשתרע על מפלס אחד בשטח בנוי של 229 מ"ר ומרפסות של 97 מ"ר. לפנטהאוז גובה תקרה לא שגרתי של כ-3.5 מ', ממנו נשקף נוף פנורמי מדהים ומרהיב ביופיו, מראש הנקרה בצפון, מפרץ חיפה ועד חדרה בדרום.

מגדלי "מנרב בשמורה" נבנים בלב חורש ירוק, מול נוף ים פנורמי. הפרויקט תוכנן ועוצב על ידי דני בסנוסוב, מוותיקי האדריכלים בחיפה, מתוך השראה אורבנית מודרנית המשלבת קווים עיצוביים נקיים ועדכניים, לצד אווירה פסטורלית של נוף טבעי נדיר ביופיו.

בדוק גם

מושיק גלאמין (צילום: דני מילר)

סטנדרט חדש במחיר למשתכן: מעצב על נבחר לפרויקט שובל מגורים

מעצב העל מושיק גלמין נבחר לעצב את פרויקט הבניה של חברות הבניה: שובל מגורים וסלעית-טובולוסקי …

"פרויקטים כאלה נראו עד כה רק בתל אביב". פארק הרקפות (הדמיה: OLIN)

הפנינג מכירות בפרויקט פארק הרקפות בקרית ביאליק

ההפנינג ייערך ביום רביעי, ה-6 בספטמבר ועד יום ה', ה-7 בספטמבר, בין השעות: 10:00- 20:00

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *