בית / קריות / נדל"ן קריות / יריד הנדל"ן הגדול של "הד הקריות"

יריד הנדל"ן הגדול של "הד הקריות"

בסוף השבוע של 26-25 במאי (חמישי-שישי) יתקיים בקניון שער הצפון יריד נדל"ן ענק בחסות "הד הקריות". 20 חברות בנייה יציעו ביריד דירות למכירה בפרויקטים השונים שהן בונות באזור.

"כקניון משפחות, החלטנו לצאת במיזם שיפגיש את כל מי שמחפש דירה מאזור חיפה והקריות עם קבלנים", אמר השבוע מנכ"ל קניון שער הצפון, דודו שגיא, "זה יהיה יריד דירות גדול, שיאגד תחת קורת גג אחת עשרות פרויקטים, כך שמי שמחפש דירה, ימצא ביריד בדיוק את מה שהוא מחפש וגם יוכל לערוך השוואה בין הפרויקטים השונים".

דודו שגיא צילום: דנה קדוש
דודו שגיא (צילום: דנה קדוש)

לדברי שגיא, קניון שער הצפון ממוקם במקום הכי טוב במרחב העירוני, וככזה הוא דואג להנגיש את קהל לקוחותיו עם הצרכים שלו. "זיהינו את שוק הנדל"ן כאחד הצרכים החשובים לתושבי האזור", אומר שגיא.

"ביריד הנדל"ן הקודם שהתקיים בקניון, הייתה מעורבת רק חברת בנייה אחת, שהצליחה, בעקבות היריד, למכור 18 יחידות דיור. לכן החלטנו הפעם לצרף כ-16 חברות, מה שיעניק לקהל הרוכשים מגוון אפשרויות גדול יותר וחשיפה גדולה ליותר פרויקטים", אומר שגיא.

בין החברות שישתתפו ביריד: גלבוע, אתגרים, גבעות תל חי, משעולים, שובל, מיזמים, פרץ בוני הנגב, עמית למשכנתא, משה בן דוד, אבי רחמים, זיו גרופ, גלבוע חברה לבניין, כפיר נדל"ן, שתית ואורון~ארזים.

היריד יתקיים בקומה השנייה של הקניון, סמוך למתחם המשחקים בבילון.

בדוק גם

אלי דוקורסקי חנוך את רחוב ויצמן. צילום: דוברות העירייה

שנים של סיוט תמו לתושבי רחוב ויצמן

לאחר שנתיים וחצי של חיים בתוך עבודות תשתית ורחוב חסום לתנועה, נפתח ביום רביעי בלילה …

הפרויקט של גיא ודורון לוי בקרית ביאליק (הדמיה: יח"צ)

"לבעלי הזכאות של מחיר למשתכן, מחיר מטרה ודירה להשכיר ישנה הזדמנות נדל"נית מצוינת"

נפתח לשיווק חופשי פרויקט אנד קרית ביאליק בשכונת אפק של היזמים גיא ודורון לוי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *