יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / נדל"ן קריות / העבודות על "פיבקו מול הים" יחלו בימים הקרובים

העבודות על "פיבקו מול הים" יחלו בימים הקרובים

עבודות ההקמה של פרויקט היוקרה "פיבקו מול הים", של חברת לאטי במבואות המערביים של חיפה, יחלו בימים הקרובים.  עבודות ההקמה של פרויקט היוקרה לבניית 152 יחידות דיור בחמישה מבנים בגובה 7 קומות, ובניין נוסף בן 15 קומות, יתאפיין בסגנון הייחודי המזוהה עם האדריכל אילן פיבקו, שידוע בשילוב של אלגנטיות אירופאית ואלמנטים טבעיים ופשוטים.

ההיקף הכספי המשוער של המכירות בפרויקט היוקרה נאמד ב-270 מיליון שקלים, ומועד האכלוס המשוער הוא בעוד כ-30 חודשים ממועד תחילת עבודות ההקמה.

פרויקט "פיבקו מול הים", מוקם במיקום הטוב ביותר במערב חיפה ובאזור אטרקטיבי במיוחד, שעתיד להפוך לאחד המרכזיים בעיר חיפה, בזכות קרבתו למת"ם, לחופי הים, לנוף המקסים, ליציאה לכביש החוף, למנהרות הכרמל, לתחנת הרכבת ותהפוך את האזור לאטרקטיבי עבור תושבים רבים.

האדריכל ומתכנן ערים אילן פיבקו, הנמנה על צמרת משרדי האדריכלים בארץ, נבחר על ידי חברת לאטי יזמות בע"מ, שבבעלות היזם ואיש העסקים יוסי לאטי לתכנן את מתחם המגורים היוקרתי בחיפה.

 הפרויקט יציע, בין השאר, דירות 4 חדרים, על שטח של כ-95-105 מ"ר ומרפסת על שטח של כ-20 מ"ר. דירות 5 חדרים, על שטח של כ-122-126 מ"ר ומרפסת על שטח של כ-25-33 מ"ר. דירות גן בנות 5 חדרים, על שטח של כ-125 מ"ר וגינה ענקית על שטח של כ-200 מ"ר. פנטהאוזים בני 6 חדרים, על שטח של כ-150 מ"ר ומרפסת ענקית שתשתרע על שטח של כ-100 מ"ר.

מרבית הדירות בפרויקט פונות לים ומתחם פיבקו ממוקם במיקום הטוב ביותר ומול פארק רחב ידיים. הבניינים כוללים לובי כפול דו קומתי, חדר כושר ייחודי וחדשני, מועדון דיירים יוקרתי, מערכת חשמל חכם בדירות, מיזוג אוויר מרכזי, חניון תת קרקעי ושתי חניות לכל דירה.

מחיר דירת 4 חדרים, החל מ-1.188 מיליון שקלים. הפנטהאוז היוקרתי, שנבנה עם בריכה פרטית בקומה ה-15 במחיר של 4.49 מיליון שקלים.

מחברת לאטי נמסר כי קיים ביקוש גדול לדירות הפרויקט, ובאירוע ההשקה הגדול של המתחם, לפני מספר חודשים, נמכרו במהלך 48 שעות כ-104 יחידות דיור, בהיקף כספי כולל הנאמד בכ-171 מיליון שקלים. ההיקף הכספי המשוער של המכירות בפרויקט, נאמד בכ-270 מיליון שקלים.

הדמיה (ארקריאייטיב)
הדמיה (ארקריאייטיב)

בדוק גם

בית שתית צ'ק פוסט (הדמית מחשב)

התקבל היתר בניה לבניית "בית שתית בהשקעה של 60 מיליון שקלים

  חברת "שתית" מדווחת כי התקבל היתר בניה לבניית "בית שתית- אופיסיטי" במתחם הצ'ק פוסט …

צילום: יח"צ אלמוג

הונחה אבן פינה לפרויקט פינוי בינוי בשכונת נווה דוד בחיפה

תכנית פינוי בינוי מהגדולות בחיפה להקמת 437 יח"ד חדשות יוצאת לדרך בנווה דוד. במסגרת הפרויקט יפונו 74 דירות ב 8  בנייני רכבת ובמקומם ייבנו שלושה מגדלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *