בית / קריות / נדל"ן קריות / ארומה ובנק פועלים פותחות סניפים בעזריאלי

ארומה ובנק פועלים פותחות סניפים בעזריאלי

הסניף המרכזי של בנק פועלים בקרית אתא הועתק לקניון עזריאלי בקרית אתא. עד לאחרונה פעל הסניף הוותיק של הבנק ברחוב זבולון בעיר. הלקוחות סבלו בעיקר מנגישות, צפיפות והיעדר חנייה. כיום שודרג השירות אל תוך הקניון, עם מעלית פרטית ללקוחות.

שיפור משמעותי בשירות. בנק הפועלים בקניון עזריאלי קרית אתא (צילום: אורנית ססובר)

מדובר בסניף הגדול ביותר בעיר, הוא ממוקם בקומה השנייה של הקניון ומשתרע על שטח של 500 מ"ר. לקוחות הבנק ייהנו מחניה חינם בחניון הקניון. בנוסף, מספק הסניף החדש של הבנק נגישות לנכים.

גם ארומה
לאחרונה שלטי פרומו מעדכנים את הלקוחות שגם ארומה צפויה להגיע לעיר. רשת ארומה פותחת סניף ראשון בקניון עזריאלי קרית אתא, בימים אלו החלו ברשת בעבודות בינוי במקום. מדובר בסניף כשר למהדרין, בשטח של 200 מ"ר . הסניף ימוקם בחזית הקניון- ברחוב העצמאות, וייפתח בחודש מרץ.

מנכ"ל קניון עזריאלי קרית אתא, בני מויאל: "הנהלת הקניון עושה כל מאמץ על מנת להעניק לתושבי העיר את מגוון העסקים והשירותים המובילים. כניסת בנק הפועלים לתוך הקניון הינה נדבך נוסף בהפיכת הקניון כמרכז העסקים של העיר. בעוד כחודשיים ייפתח גם סניף ראשון של ארומה ולקראת הקיץ ייפתח סניף גדול של הקואופ.

בדוק גם

הבנייה בשיאה. דוברות עיריית קריית מוצקין

קרית מוצקין במקום השלישי בישראל במכירת דירות בשנת 2017

רשמה זינוק של 154 אחוז בכמות הדירות המבוקשת  

"פרויקטים כאלה נראו עד כה רק בתל אביב". פארק הרקפות (הדמיה: OLIN)

יריד מכירות בפרויקט פארק הרקפות

יריד המכירות ייערך בימים: רביעי וחמישי, 28.2-1.3 בין השעות: 10:00-20:00. יריד המכירות ייערך בימים: רביעי וחמישי, 28.2-1.3 בין השעות: 10:00-20:00.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *