יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / קריות / מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך סייר בקרית מוצקין

מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך סייר בקרית מוצקין

מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר סער הראל, ביקר השבוע בקריית מוצקין עם צוותו, נפגש עם ראש העירייה חיים צורי ואנשי אגף החינוך וסייר במוסדות החינוך.

תחילה התכנסו בחדר הישיבות שם הציג מנהל אגף החינוך איל אורן את פני מערכת החינוך במוצקין נוכח הגידול הנרחב באוכלוסיית העיר. גידול שאמור למעשה להכפיל את מספר התלמידים בעיר.

לאחר מכן נערך סיור בלתי מתוכנן במרכז פסג"ה מוצקין ובבית הספר היסודי נבון, שנפתח לפני כחצי שנה. ד"ר הראל התרשם מפסג"ה מוצקין בהקשר לתפיסה הפדגוגית החדשנית וכפי שבאה לידי ביטוי גם במרחבי למידה ייחודים ומותאמים לאסטרטגיית למידה חדשנית. בבית הספר נבון התרשם הראל מהשטח הרחב שהוקצה לבית הספר. בד בבד הוצגו לפניו תוכניות העירייה להציב גני ילדים בשטח המוסד.

סער הראל וחיים צורי. צילום: דוברות העירייה
סער הראל וחיים צורי. צילום: דוברות העירייה

עוד התקיים ביקור במרכז היזמות של תיכון אורט מוצקין, שם הוצגו לפני הנהלת המחוז יוזמות רחבות בתחום חידושי הוראה, מעורבות חברתית והישגים לימודיים, כמו גם משימות בית הספר לעתיד. הראל התרשם ממספר התלמידים הגבוה שבחרו ללמוד פיזיקה וכימיה וכן ממספר התלמידים אשר לומדים 5 יחידות מתמטיקה ואנגלית.

ד"ר הראל סיכם: "קיבלתי תעודת זהות מעניינת ומעמיקה על העשייה המגוונת והרבה בקריית מוצקין. התרשמתי מצוותים חינוכיים מחויבים הפועלים לקידום הישגי תלמידיהם וליצירת קשרי הורים וקהילה".

צורי מסר: "הראינו על קצה המזלג אך מעט מהעשייה העניפה של מערכת החינוך העירונית שלנו. אנחנו סומכים עליה וגאים בה וממשיכים בתנופת הפיתוח לקידומה והעשרתה לתועלת התלמידים ועובדי ההוראה".

בדוק גם

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *