יום שלישי , אוקטובר 23 2018
בית / קריות / חדשות קריות / מחלקת הנוער של קרית מוצקין חגגה עשור
בוגרי מחלקת הנוער. צילום: עידן חן
בוגרי מחלקת הנוער. צילום: עידן חן

מחלקת הנוער של קרית מוצקין חגגה עשור

מחלקת הנוער של עיריית קריית מוצקין חגגה בשישי האחרון עשור להיווסדה. כ-150 בוגרים, ובהם עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, עורכי דין, מהנדסים, מורים, סטודנטים, בנות שירות וחיילים, כולם בוגרי מחלקת הנוער, הגיעו לאירוע בקריון.

בוגרי מחלקת הנוער. צילום: עידן חן
בוגרי מחלקת הנוער. צילום: עידן חן

האירוע סיכם עשר שנים של עשייה, מנהיגות ונתינה, וכלל ארוחת בוקר חגיגית והקרנת סרט. הבוגרים שהגיעו לאירוע סיפרו שזה לא מובן מאליו שכל כך הרבה שנים אחרי ממשיכים להשקיע בהם. לידור נובינסקי, שכיהן כיו"ר מועצת הנוערבשנת 2010, הודה למנהלת מחלקת הנוער שירלי למפל על האכפתיות והדאגה לכל נער ונער ולראש העיר חיים צורי על השקעתו בתחום החינוך ובבוגרי מחלקת הנוער , גם לאחר שחרורם מצה"ל ובכל התחומים.

למפל: "היה מרגש ביותר לראות את הבוגרים, שממשיכים להגיע ולהתנדב עד היום. תודה גדולה לכל צוות מחלקת הנוער שעובד ימים ולילות בעשרות תוכניות ופרויקטים למען הנוער והקהילה, שפיתחנו על מנת למצוא לכל נער מקום התנדבות או למידה משמעותית ולתת מענה לצורכי האוכלוסיות השונות בעיר. התוכניות הללו הן פרי של שותפויות רבות, ראייה מערכתית ותפיסה חינוכית-ערכית שמובילה אותנו לאורך כל הדרך. יותר מ-1000 ילדים ונוער שותפים היום בפעילות מחלקת הנוער והמספרים גדלים משנה לשנה".

בדוק גם

נאנה פולנד מנסה לייצר נקודות (צילום: עודד קרני/מנהלת הליגה)

סיננו אותה: עירוני נהריה הפסידה 58:75 למכבי ראשון לציון

עירוני נהריה ממשיכה להיראות רע מאד, והשבוע ספגה הפסד שני ברציפות, כשהפסידה בחוץ לראשון לציון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *