בית / קריות / חדשות קריות / מוצקין תעניק לעמיר פרץ אזרחות כבוד על כיפת ברזל

מוצקין תעניק לעמיר פרץ אזרחות כבוד על כיפת ברזל

תושבי ופרנסי הקריה, שספגה מטחי טילים בזמן מלחמת לבנון השנייה, מוקירים את תרומתו של שר הביטחון בזמן המלחמה להאצת פיתוח מערכת ההגנה האקטיבית 'כיפת ברזל' המקבלת את ביטויה המבצעי היום. מועצת העיר קריית מוצקין תתכנס מחר בשעה 19:00 לאשר את הצעתו של ראש העירייה חיים צורי.

אמיר פרץ
אמיר פרץ (צילום: יח"צ)

צורי הסביר כי את ההחלטה להעניק לשר הביטחון לשעבר את אזרחות הכבוד: "אנחנו תושבים של עיר קטנה בצפון~ פחות מ-4,000 דונם שטחה, שחוותה נפילתם של כ-20 טילים בשטחה בזמן מלחמת לבנון השנייה, מכירים מקרוב את טיבו של חוסר הוודאות תחת האיום הטילי והרקטי.

בימים אלו, סוריאליסטיים במקצת, שעה שאחינו בדרום ובמרכז הארץ הם שחווים את האיום הטילי והרקטי, לא נסתרים מעינינו חלקו ופועלו של שר הביטחון לשעבר בצמצום האיום. דרך תרומתו החשובה לפיתוחה המואץ של מערכת 'כיפת ברזל', השיגה מדינת ישראל מעטפת הגנה אקטיבית שהבשילה למבצעית וצפויה לשרת את עם ישראל עוד שנים רבות.

מי אם לא אנחנו, להבין את משמעויותיה ותרומתה של מערכת 'כיפת ברזל' לתחושת הביטחון האישי, ולהכיר בחשיבות תרומתו של שר הביטחון לשעבר עמיר פרץ להצלת חיים וליצירת מעטפת של שיגרה בימים של מערכה צבאית שחזיתה בעורף הישראלי."

 

בדוק גם

IMG-20180520-WA0020

שלוש מחאות בחיפה: 170 שוטרים פרוסים ברחבי העיר

בשעה זו מתקיימות שלוש מחאות בחיפה. מעל 170 שוטרים פרוסים בחיפה בשלושת המוקדים, על מנת …

מקדונלד'ס סניף קרית חיים. צילום: דורון גולן

מדוע סניף מקדולנד'ס בקרית חיים לא משרת אופנוענים בשירות דרייב אין?

רוכבי אופנועים ואופניים, בסניף מקדולנד'ס בקרית חיים לא רוצים להעניק לכם שירות "טייק אווי" דרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *