בית / קריות / ספורט קריות / מהיום משחקים בשחבק

מהיום משחקים בשחבק

במתחם הספורטיון לשעבר בקרית ביאליק הוקם מגרש ספורט משולב לכדורגל, כדורסל וטניס במסגרת התוכנית של משרד התרבות והספורט וזכה לשם "שחבק". המגרש החדש הוקם בהתאם לדרישות ולאישורים של מעבדות FIFA Quality .

"שחבק" כולל מערכת תאורה חדישה, גידור וגישה נוחה מאזור חנייה לרווחת תושבי העיר. המתחם כולל שני מגרשי כדורסל שצופו בציפוי אקריל, מגרש כדורגל בעל דשא סינטטי איכותי, טריבונות ומערכת ניקוז על פי תקני פיפ"א, מגרש טניס בעל ציפוי אקרילי ורחבת סקייטפארק העומדת לקראת הסדרה. עד תחילת ספטמבר המגרש נמצא בתקופת הרצה, כאשר יתקיימו בו משחקי גביע ראש העיר וטורנירים נוספים. הוא יהיה פתוח לקהל הרחב בהרשמה מראש. בהקמת המתחם הושקעו כ-900 אלף שקלים.

שחבק. צילום: דוברות העירייה
שחבק. צילום: דוברות העירייה

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, מסר: "אני רואה חשיבות רבה בהנגשת הספורט לכלל תושבי העיר. אני מאמין כי הקמת מגרשי ספורט ברחבי העיר תקדם מצוינות, תשפר את איכות החיים, תאפשר שמירה על אורח חיים בריא ותאפשר לבני הנוער למצוא תעסוקה בשעות הפנאי במיוחד בתקופת החופש הגדול. מגרש ה"שחבק" מצטרף לשורת פרויקטים שהקמנו לאחרונה, כגון: שיפוץ ושדרוג אצטדיון בביאליק דרום, הארכת טיילת הגדורה, שדרוג מגרש הפטנק ומגרש הוקי גלגליות, הקמת אולם הספורט בגבעת הרקפות, התקנת דשא סינטטי באורט דפנה ואורט אפק והקמת מגרש משולב בבית ספר נעורים. אני מזמין את תושבי העיר ליהנות מהמתקן החדש".

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *