יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / חדשות קריות / כמה פעמים בשבוע תרקדי ריקודי עם?

כמה פעמים בשבוע תרקדי ריקודי עם?

  בני זוג תושבי הצפון נאבקים לאחרונה בבית הדין הרבני. הבעל טוען כי לאשתו יש מאהב בזמן שהיא רוקדת ריקודי עם ומבקש מבית הדין להורות לאישה להפסיק לרקוד. הבעל שכר את שירותיה של עו"ד טליה לימור שקולניק, שטוענת בכתב התביעה כי האישה סירבה לבקשתו של הבעל לחדול מהשתתפותה במשך שלוש פעמים בשבוע בחוגים לריקודי עם וריקודי זוגות יחד עם בן זוג שלדבריה, הוא שותף לריקודים בלבד ואף סירבה להפחית בפעילויותיה ההתנדבותיות, שבהן היא עוסקת במשך יומיים בשבוע.

"כל הבעת מורת רוח מצד התובע, לא זוכה לכל התייחסות מצד הנתבעת שאף הודיעה לתובע כי אף אחד לא יקבע עבורה עם מי לרקוד, מתי והיכן להתנדב", טוען הבעל. בכתב התביעה, "בעוד שהוא נאלץ לשמש לילדים כאב וכאם…".

הבעל שחש כי הוא נזנח ואף נבגד על ידי רעייתו, מבקש מבית הדין הרבני האזורי בחיפה להורות לאישה להפחית בריקודים ובפעילויותיה ההתנדבותיות ואם לא תסכים לכך, לחייב את האישה בגט ולהכריז כי איננה זכאית למזונות לנוכח התנהגותה ומעשיה.

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *