בית / קריות / חדשות קריות / כמה פעמים בשבוע תרקדי ריקודי עם?

כמה פעמים בשבוע תרקדי ריקודי עם?

  בני זוג תושבי הצפון נאבקים לאחרונה בבית הדין הרבני. הבעל טוען כי לאשתו יש מאהב בזמן שהיא רוקדת ריקודי עם ומבקש מבית הדין להורות לאישה להפסיק לרקוד. הבעל שכר את שירותיה של עו"ד טליה לימור שקולניק, שטוענת בכתב התביעה כי האישה סירבה לבקשתו של הבעל לחדול מהשתתפותה במשך שלוש פעמים בשבוע בחוגים לריקודי עם וריקודי זוגות יחד עם בן זוג שלדבריה, הוא שותף לריקודים בלבד ואף סירבה להפחית בפעילויותיה ההתנדבותיות, שבהן היא עוסקת במשך יומיים בשבוע.

"כל הבעת מורת רוח מצד התובע, לא זוכה לכל התייחסות מצד הנתבעת שאף הודיעה לתובע כי אף אחד לא יקבע עבורה עם מי לרקוד, מתי והיכן להתנדב", טוען הבעל. בכתב התביעה, "בעוד שהוא נאלץ לשמש לילדים כאב וכאם…".

הבעל שחש כי הוא נזנח ואף נבגד על ידי רעייתו, מבקש מבית הדין הרבני האזורי בחיפה להורות לאישה להפחית בריקודים ובפעילויותיה ההתנדבותיות ואם לא תסכים לכך, לחייב את האישה בגט ולהכריז כי איננה זכאית למזונות לנוכח התנהגותה ומעשיה.

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *