בית / קריות / יחידת סיור רגלי החלה לפעול בקרית אתא

יחידת סיור רגלי החלה לפעול בקרית אתא

יחידת סיור רגלי חדשה החלה לפעול בשבוע האחרון במרכז העיר בציר הרחובות זבולון ועצמאות. היחידה כוללת שלושה שוטרים אשר יסיירו רגלית או באמצעות אופניים חשמליים ויאכפו עבירות ומפגעים במוקדים עירוניים עמוסי תנועה ופעילות.

סיור רגלי קרית אתא. צילום: דוברות העירייה
סיור רגלי קרית אתא. צילום: דוברות העירייה

 

המודל הארצי החדש הוקם על פי מודל הפועל ברחובות ניו יורק, בעקבות עריכת מיפוי וסקר צרכים של התושבים בנוגע לעבירות המשמעותיות המטרידות אותם והמשפיעות על תחושת הביטחון האישי שלהם. השוטרים המסיירים בשטח קשובים לתושבים ומכירים את הקהילה ובתי העסק במטרה ליצור חיבור לצרכים האמיתיים של התושבים בשטח ולתת להם מענה מיידי תוך הענקת תחושת ביטחון אישי.

היחידה תעסוק בפעילות אכיפה מוגברת תוך נוכחות ובולטות וכן הגברת המודעות על ידי מניעה ,אזהרה והסברה כאשר הנושאים שנבחרו לטיפול הם: מפגעים הקשורים לתנועה ומפגעים הקשורים לאיכות החיים והביטחון האישי של התושבים.

מהמשטרה נמסר:" הימצאותו של שוטר, שמכיר את השטח ואת תושבי האזור, היא אבן יסוד בעבודה משטרתית שכן אין תחליף לתקשורת הבלתי אמצעית של התושב עם שוטר שמגיע במהירות לכל מקום וקשוב לצרכיו. אין ספק כי מודל זה יגביר את תחושת הביטחון של התושבים, יחזק את האמון במשטרה ויביא לתוצאות בשטח".

בדוק גם

מבצע אכיפה נגד כלבת בקרית אתא. צילום: דוברות העירייה

עיריית קרית אתא ערכה מבצע למניעת התפרצות מחלת הכלבת

השיטור העירוני ומחלקת חזות העיר בעיריית קריית אתא קיימו השבוע מבצע אכיפה נרחב של חוק …

הצללות בגני ילדים. צילום: ניר שטיינברג

שמונה גני ילדים חדשים יוקמו בקרית מוצקין

מועצת העיר קריית מוצקין אישרה השבוע בישיבתה פה אחד להקים שמונה גני ילדים חדשים ברחבי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *