בית / קריות / חדשות קריות / 2014: מאות אמצעי לחימה נחשפו במחוז חוף

2014: מאות אמצעי לחימה נחשפו במחוז חוף

במהלך שנת 2014 התקיימה בכל תחנות המחוז ויחידותיו המחוזיות, פעילות נרחבת בתחום חשיפת אמצעי הלחימה, שמטרתה צמצום תופעת החזקת אמצעי לחימה והשימוש בהם. מטבע הדברים הימצאותם בידי גורמים עבריינים תורמים לתופעות פשיעה חמורות. במשטרת מחוז חוף ממקדים פעילות חשיפה על פי תשתית מודיעינית וריכוז מאמץ במבצעי אמצעי לחימה מחוזיים.

חשיפת אמצעי לחימה  (צילום: חטיבת דוברות המשטרה)
חשיפת אמצעי לחימה (צילום: חטיבת דוברות המשטרה)

על פי ממצאי דו"ח המסכם את שנת 2014 עולה כי נתפסו 69 אקדחים ו-50 רובים, 30 מטענים ו 13 פגזים בקטרים שונים. כמו כן נתפסו עשרות זיקוקים נפצים וכוורות זיקוקים בנוסף בקבוקי תבערה וכלי נשק מאולתרים. גורמים במחוז מסרו כי אמצעי הלחימה מוסתרים ומוסלקים היטב אך הפעילות המקצועית של כוחות המחוז בסיוע כלבנים מצליחה בחשיפת אמצעי הלחימה. פעילות החשיפה ממשיכה גם בשנת 2015 ועד כה נתפסו 14 אקדחים 11 רובים 9 רימונים מסוגים שונים . בין היחידות הבולטות תחנות חיפה ועכו ימ"ר ומג"ב מחוז חוף. מהמשטרה נמסר כי פעילות זו תימשך על מנת לצמצם את התופעה ולהקשות על גורמים עבריינים לעשות שימוש באמצעים אלה.

 

בדוק גם

"אני מקבל את גזר הדין בהכנעה". גבי בן גלים צילום ארכיון: נחום סגל

התיאטרון כבר לא שייך לבן גלים

25 שנה אחרי שהקים את התיאטרון הראשון בקריות, החליט בן גלים למכור את חלקו לשותפיו. "לכל דבר מגיע זמנו", הוא אומר "להד הקריות"

נגד שיימינג. צילום: דוברות העירייה

תלמידים בקרית ים יוצאים נגד תופעת ה"שיימינג"

בבית הספר אורים בקרית ים עלתה השבוע הפקה בלעדית וייחודית בשם "בלי חשבון" המעלה את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *