בית / קריות / חדשות קריות / שרת הבריאות ביקרה את הזקן(ה) במסדרון

שרת הבריאות ביקרה את הזקן(ה) במסדרון

 

שרת הבריאות יעל גרמן בביקור ברמב"ם
משוחחת עם החולים המאושפזים במסדרון. גרמן (צילום: עופר גולן)

הועדה לחיזוק מערכת הבריאות הציבורית, בראשות שרת הבריאות, יעל גרמן, סיירה ביום חמישי האחרון בקריה הרפואית רמב"ם, בחיפה. חברי הועדה נפגשו עם פרופ' רפי ביאר, מנהל בית החולים ועם דר' אוסקר אמבון, מנהל המרכז הרפואי זיו בצפת, שהגיע גם הוא לרמב"ם, כדי לפגוש את חברי הועדה. בהמשך, נסעו חברי הועדה לבית החולים הפסיכיאטרי מזרע בעכו כדי לפגוש שם את הסגל הרפואי וביקרו במחלקות השונות של בית החולים.

בתום הסיור שנמשך שלוש שעות נפגשה הוועדה עם הנהלת בית החולים. בדיון שהתפתח העלו מנהלי רמב"ם בפני הוועדה את הנקודות הבאות:
קיים חוסר תקצוב נאות של מערכת הבריאות – רק 7.4 אחוז מהתל"ג (תוצר לאומי גולמי) מוקצה למערכת הבריאות, קיימת זליגה אדירה של חולים, יחד עם הרופאים והכסף של הביטוחים המשלימים למערכת הפרטית, נעשית הסטה של חולים על ידי הקופות לבתי החולים בבעלותם, ועומסי האשפוז האדירים במחלקות פנימיות ובחדרי המיון, חייבים להיפתר על ידי משרד בריאות בהקדם.

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *