יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / קריות / חדשות קריות / שרת הבריאות ביקרה את הזקן(ה) במסדרון

שרת הבריאות ביקרה את הזקן(ה) במסדרון

 

שרת הבריאות יעל גרמן בביקור ברמב"ם
משוחחת עם החולים המאושפזים במסדרון. גרמן (צילום: עופר גולן)

הועדה לחיזוק מערכת הבריאות הציבורית, בראשות שרת הבריאות, יעל גרמן, סיירה ביום חמישי האחרון בקריה הרפואית רמב"ם, בחיפה. חברי הועדה נפגשו עם פרופ' רפי ביאר, מנהל בית החולים ועם דר' אוסקר אמבון, מנהל המרכז הרפואי זיו בצפת, שהגיע גם הוא לרמב"ם, כדי לפגוש את חברי הועדה. בהמשך, נסעו חברי הועדה לבית החולים הפסיכיאטרי מזרע בעכו כדי לפגוש שם את הסגל הרפואי וביקרו במחלקות השונות של בית החולים.

בתום הסיור שנמשך שלוש שעות נפגשה הוועדה עם הנהלת בית החולים. בדיון שהתפתח העלו מנהלי רמב"ם בפני הוועדה את הנקודות הבאות:
קיים חוסר תקצוב נאות של מערכת הבריאות – רק 7.4 אחוז מהתל"ג (תוצר לאומי גולמי) מוקצה למערכת הבריאות, קיימת זליגה אדירה של חולים, יחד עם הרופאים והכסף של הביטוחים המשלימים למערכת הפרטית, נעשית הסטה של חולים על ידי הקופות לבתי החולים בבעלותם, ועומסי האשפוז האדירים במחלקות פנימיות ובחדרי המיון, חייבים להיפתר על ידי משרד בריאות בהקדם.

בדוק גם

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *