יום שבת , ינואר 19 2019
בית / קריות / חדשות קריות / שיא בונדליזם בתל רגב: נפצים הושלכו לעבר בית העלמין
כבלים שנקרעו מהדף הנפצים (צילום: יח"צ)
כבלים שנקרעו מהדף הנפצים (צילום: יח"צ)

שיא בונדליזם בתל רגב: נפצים הושלכו לעבר בית העלמין

השומרים בבית העלמין תל רגב התלוננו השבוע כי הושלכו לעברם נפצים בכניסה לבית העלמין תל רגב ובהמשך הוזעקו למקום חבלני משטרת זבולון שגילו ליד משרדי ההנהלה בלון גז ורימון רסס. הנהלת בתי העלמין תל רגב החליטה בישיבתה באותו היום להודיע על הפסקת הקבורה במקום, באם לא ימצא פתרון לבעיית גניבת הציוד המשמש לקבורה והחבלות החוזרות ונשנות במצלמות האבטחה, כאשר השיא נרשם בסוף השבוע, שעה שאלמונים הסירו את כל מערך מצלמות האבטחה שהוצבו בבית העלמין לאחרונה.

"המצב הזה לא יכול להימשך. אם משטרת ישראל אינה מסוגלת לספק הגנה לבית העלמין ולתפוס את מבצעי הפשעים הללו שתודיע בפה מלא שידה קצרה מלהושיע. ככה אי אפשר להמשיך בעבודות הקבורה. מה שעושים כאן זו פגיעה בכבוד המתים והחיים" יו"ר מנהלת בית העלמין, אריה פרג'ון.

בליל שני, משטרת זבולון עצרה את תושב איבטין בשנות ה-40 לחייו, החשוד במעורבות בתקרית זריקת רימון הלם לעבר בית העלמין, מוקדם יותר בערב. לא נגרם נזק למקום ולא היו נפגעים, בבוקר שלישי חוקרי התחנה הביאו את החשוד לבית משפט השלום בקריות במטרה להאריך את מעצרו.

כבלים שנקרעו מהדף הנפצים (צילום: יח"צ)
כבלים שנקרעו מהדף הנפצים (צילום: יח"צ)

בדוק גם

קבורת הכוכים בתל רגב. הקבר של מרים ברמן (צילום: נטע פלג)

"כל הזמן היינו במתח שהגופה תיפול"

לא כך רצתה דליה עמית מקרית אתא להביא את אימה למנוחת עולמים.הדרך לקבר הייתה ארוכה ורצופת מהמורות. כדי להטמין את הגופה בכוך היה צורך לעמוד על חבית ועל ספסל שבור ובגלל האלונקה הרעועה נפתחו תכריכי הראש. כבוד המת?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *