בית / קריות / חדשות קריות / רוכבים בגליל למען בית חולים אלי"ן

רוכבים בגליל למען בית חולים אלי"ן

במסגרת פסטיבל "רוכבים גליל 2013" יתקיימו שני ימי רכיבה במסגרת מסע האופניים "גלגלי אהבה" למען שיקום ילדי בית חולים אלי"ן בירושלים. מסע האופניים "גלגלי אהבה" יתקיים השנה זו הפעם ה-14. במסע שנמשך חמישה ימים ירכבו כ-700 רוכבים מהארץ ומהעולם אל מול נופי הגליל והכרמל.

בית החולים אלי"ן הינו מרכז שיקום ילדים ונוער היחיד בארץ ומהמובילים בעולם בתחומי אבחון ושיקום ילדים הסובלים ממגוון של מוגבלויות גופניות. התרומות הנאספות במסע מאפשרות להמשיך להעניק לילדים את הטיפולים המקצועיים ביותר.

ביום שני 28.10 יתקיים מסע הרכיבה "גלגאלין כרמל" לרוכבי שטח. הזינוק יתקיים בשעה 7:30 בבוקר בחוף דור. ביום שלישי 29.10 יתקיים מסע הרכיבה "גלגלאלין גליל" לרוכבי כביש במסלול סובב כנרת. הזינוק יתקיים בשעה 8:00 בבוקר בטבריה. פרטים נוספים באתר alynride.org.il או באתר bike.galil.gov.il

מנהל גלגלי אהבה ד"ר ארז אזרחי אומר, כי החיבור בין רוכבי אופניים לגליל הוא חיבור טבעי "הגליל מציע לרוכבים מגוון רחב של אפשרויות רכיבה בכביש ובשטח. אנו שמחים להיות שותפים בפסטיבל חשוב זה כשהמטרה לקדם את הספורט והרכיבה על אופניים בגליל".

רוכבים גליל 2013 (צילום: באדיבות גלגלי אהבה)
רוכבים גליל 2013 (צילום: באדיבות גלגלי אהבה)

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *