בית / קריות / חדשות קריות / ראשי הערים בקריות מדברים

ראשי הערים בקריות מדברים

בעוד פחות מחודשיים יתקיימו הבחירות המקומיות. ברשויות בקריות יתמודדו ארבעת ראשי הערים המכהנים: אלי דוקורסקי מקרית ביאליק, יעקב פרץ מקרית אתא, חיים צורי מקרית מוצקין ושמואל סיסו מקרית ים. למעט בקרית ביאליק, בשלוש הערים אין מתמודדים מול ראשי הערים המכהנים. עבור שלושה מתוך ארבעת המתמודדים, זו תהיה יותר מהקדנציה השנייה, פרט לדוקורסקי שנבחר בבחירות האחרונות לקדנציה ראשונה. הם לא מודאגים, אבל בטח שאינם נחים על זרי הדפנה, אם בשל הצורך לצבור כוח במועצה המקומית, אולי בשל התחרות הסמויה בין הקריות, אבל בעיקר בגלל האתגרים הגדולים שעימם מתמודד כל אחד מראשי הערים בקריות. באופן יוצא דופן הסכימו הארבעה לשוחח עם "הד הקריות" וזה עם זה, במפגש מיוחד לכבוד ראש השנה.

אז מה זה בעצם קריות?
לא היה פשוט ליצור את המפגש בין הארבעה. גם העובדה שהבחירות קרבות, לא הלהיבה אותם. אחרי הכל, הם בטוחים בכוחם, לא זקוקים לראיון, בטח שלא ראיון משותף שבו כל מילה מיותרת עלולה להזיק להם. בסופו של דבר הם הסכימו להיפגש במקום ניטרלי: בית הקפה קפה בחורש שבכפר ביאליק, באווירה רגועה ופסטורלית שלא הצליחה להרגיע אותם כשעלו הסוגיות הבוערות שאיתן הם מתמודדים.

הכתבה המורחבת תפורסם מחר בגיליון החג של "הד הקריות"

ראשי הערים בקריות
מפגש נדיר ראשי הערים בקריות (צילום: אושרי כהן)

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

תגובה אחת

  1. לראיין את ארבעת ראשי ברשויות האלה ולהעלות את סוגיית האיחוד של הקריות ללא הזכרת מציאותן של ריית חיים וקריית שמואל וההשקה של איזורי חיפה לכל ארבע הרשויות זו החמצה טוטלית.
    המראיין היה צריך ללחוץ יותר על ארבעת המרואיינים בנושא שהוא קריטי לאיכות החיים ואיכות הניהול הציבורי והכספי של תושבי הקריות.
    גם "מסחר הסוסים" שהביעו סיסו וצורי בנושא החלפת שטחים היה יכוללהיות כלי עיתונאי נדיר שהוחמץ וחבל.
    נראה את הראלפלג מעלה באופן נמרץ יותר אתהצורך באיחוד מבלי להיות עיתונאי מחמד אצל בעלי "האחוזות" כפי שהצטייר בכתבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *