בית / קריות / חדשות קריות / קריות: חטפו אייפונים מנשים וישלחו לחמש שנות מאסר

קריות: חטפו אייפונים מנשים וישלחו לחמש שנות מאסר

ביהמ"ש המחוזי בחיפה גזר את עונשם של שני נאשמים תושבי הקריות שהורשע בפרשת זיופי לוחיות מספרי רכב, גניבת דלק על ידי תדלוק בתחנות דלק והמלטות ללא תשלום, חטיפת טלפונים סלולריים ממתלוננות תוך כדי תקיפתן וגרימת חבלות, עת נאבקו בהם ועבירת נוספות. ישראל אלמלח, בן 23, מקרית אתא הורשע בסיוע לשוד, בשתי עבירות של קבלת דבר במרמה, שלוש עבירות של זיוף זהות של חלק של רכב, בסיוע לתקיפה לשם גניבה ובסיוע לגניבה, הוטלו מאסר בפועל למשך 42 חודשים, מאסר על תנאי למשך 18 חודשים וכן פסילתו מלקבל או להחזיק רישיון נהיגה למשך 12 חודשים מיום שחרורו. כן יפצה את המתלוננות בסכום של 25 אלף שקלים.

על נאשם אושר בן חיון, בן 21 מקרית ים שהורשע בשוד, בקבלת דבר במרמה, ובשתי עבירות של זיוף זהות של חלק של רכב , הוטלו העונשים הבאים : מאסר בפועל למשך 50 חודשים, הפעלת המאסר על תנאי בן ששת חודשים שהוטל בתיק קודם כך שירצה מאסר בפועל 56 חדשים , מאסר על תנאי למשך 18 חודשים, וכן יפצה את המתלוננת השנייה בסכום של 50 אלף שקלים.

השופטת ציינה כי בנסיבות העניין, ראתה להעדיף את שיקולי הגמול והמניעה, לאחר שהתרשמה כי שני הנאשמים הינם מסוכנים לציבור ואין מנוס מהרחקתם מהחברה ומשליחתם למאסר בפועל לתקופה ממושכת.

בדוק גם

חיילים

עלייה בשיעור המתגייסים ליחידות קרביות בקרית אתא

מחזור גיוס יולי- אוגוסט נפתח בעלייה חדשה בשיעור המתגייסים מקרית אתא. יותר מ- 200 בני …

יבגני זרובינסקי. צילום: דודי בלו

שלומי טל שכר את שירותיו של יבגני זרובינסקי

מערכת הבחירות מתחממת בקרית ים. סגן ראש עיריית קריית ים לשעבר והמועמד לראשות העירייה, שלומי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *