בית / קריות / חדשות קריות / קריות: חטפו אייפונים מנשים וישלחו לחמש שנות מאסר

קריות: חטפו אייפונים מנשים וישלחו לחמש שנות מאסר

ביהמ"ש המחוזי בחיפה גזר את עונשם של שני נאשמים תושבי הקריות שהורשע בפרשת זיופי לוחיות מספרי רכב, גניבת דלק על ידי תדלוק בתחנות דלק והמלטות ללא תשלום, חטיפת טלפונים סלולריים ממתלוננות תוך כדי תקיפתן וגרימת חבלות, עת נאבקו בהם ועבירת נוספות. ישראל אלמלח, בן 23, מקרית אתא הורשע בסיוע לשוד, בשתי עבירות של קבלת דבר במרמה, שלוש עבירות של זיוף זהות של חלק של רכב, בסיוע לתקיפה לשם גניבה ובסיוע לגניבה, הוטלו מאסר בפועל למשך 42 חודשים, מאסר על תנאי למשך 18 חודשים וכן פסילתו מלקבל או להחזיק רישיון נהיגה למשך 12 חודשים מיום שחרורו. כן יפצה את המתלוננות בסכום של 25 אלף שקלים.

על נאשם אושר בן חיון, בן 21 מקרית ים שהורשע בשוד, בקבלת דבר במרמה, ובשתי עבירות של זיוף זהות של חלק של רכב , הוטלו העונשים הבאים : מאסר בפועל למשך 50 חודשים, הפעלת המאסר על תנאי בן ששת חודשים שהוטל בתיק קודם כך שירצה מאסר בפועל 56 חדשים , מאסר על תנאי למשך 18 חודשים, וכן יפצה את המתלוננת השנייה בסכום של 50 אלף שקלים.

השופטת ציינה כי בנסיבות העניין, ראתה להעדיף את שיקולי הגמול והמניעה, לאחר שהתרשמה כי שני הנאשמים הינם מסוכנים לציבור ואין מנוס מהרחקתם מהחברה ומשליחתם למאסר בפועל לתקופה ממושכת.

בדוק גם

תאונת עבודה בקרית אתא. צילום: איחוד הצלה

מכת תאונות העבודה באתרי בנייה בקריות

שורה של תאונות עבודה אירעו במהלך השבוע החולף בקריות ובסביבה כאשר החמורה שבהן אירעה באתר …

יום לימודים ארוך. צילום: דוברות העירייה

מהפכה בחינוך קרית אתא: עוברים ליום לימודים ארוך

השבוע נערכה ישיבת עבודה בשיתוף מנהלי בתי הספר היסודיים בנושא המשך הפעלת תכנית מיל"ת בשנת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *