בית / קריות / חדשות קריות / קריות: בת 63 נעצרה בחשד להונאה באמצעות טיפול הומאופתי

קריות: בת 63 נעצרה בחשד להונאה באמצעות טיפול הומאופתי

חוקרי יחידת ההונאות של מחוז חוף עצרו היום תושבת הקריות בת 63 אשר חשודה כי הוציאה כספים במרמה ממספר אנשים כאשר היא מבטיחה להם טיפול הומאופתי ורגשי. החשודה על פי החשד ניצלה את מצוקתם הרגשית ובמניפולציות גרמה להם להוציא כסף רב על טיפולים ותרופות לכאורה.

עד כה הוגשו חמש תלונות המעידות על דפוס התנהגות דומה אצל כל המטופלים. בחיפוש בביתה נמצאו מאות בקבוקונים ובתוכם נוזל לא מוכר שלטענתה רקחה בעצמה. הבקבוקונים הועברו לבדיקה במשרד הבריאות. לחשודה אין כל הסמכה מתאימה למרות שהיא מציגה עצמה כרופאה הומאופתית. חוקרי יחידת ההונאות פנו היום למטופלים נוספים המצויים כיום בשלבי טיפול שונים על מנת להגיש תלונות נוספות.

בין שאר סעיפי החשדות מיוחס לה סעיף של עושק. החשודה תובא מחר (שני) להארכת מעצרה בשעות הבוקר בבית המשפט השלום בחיפה. מעצרה הוארך בארבעה ימים.

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *