בית / קריות / חדשות קריות / פורקה השותפות במסעדת אווזי בחוצות המפרץ

פורקה השותפות במסעדת אווזי בחוצות המפרץ

 לבקשתם של בעלי שלושה מסניפי רשת אווזי, בחיפה, בירושלים ובעפולה, מונה עו"ד דב הירש לפרק את השותפות המחזיקה במסעדות. מינויו של עו"ד הירש כמפרק מרצון נעשה לפני כחודש ימים על ידי בעלי חברת מ.א אזולאי שירותי הסעדה בע"מ, אשר ניהלו את שלוש המסעדות והחליטו להיפרד. לאחר הפירוק, תהיה המסעדה בעפולה בבעלות צד אחד של השותפות ואילו המסעדות בחוצות המפרץ ובירושלים יהיו בידי שותף אחר.

עורך דין דב הירש. צילום יגאל לוי

מ.א  אזולאי שירותי הסעדה בע"מ זכתה בעבר זיכיון להפעלה של שלושה סניפים ברשת אווזי. לאחרונה חדלו 11 סניפי 'אווזי' בישראל להתקיים כרשת בבעלות של גורם עסקי אחד ובפיצול שנוצר, לקחו בעלי מ.א אזולאי שרותי הסעדה בע"מ שלושה מהסניפים.

לאחרונה נתגלעו חילוקי דעות עסקיים בין שני השותפים בחברת מ. א אזולאי שרותי הסעדה בע"מ והם ביקשו להיפרד בהליך של פירוק מרצון. בעלי החברה פנו לעו"ד הירש וביקשו ממנו כי יתמנה למפרק מרצון של השותפות. בפנייתם, ביקשו שני הצדדים מעורך הדין הירש לפרק משפטית את השותפות ולסגור את החברה שהייתה בבעלותם ואשר הפעילה את המסעדות.

בשל הסיטואציה המשפטית שנוצרה, התבקש עו"ד הירש

גם לנהל את המסעדה בעפולה. בימים אלה מבצע משרדו  תהליך איתור ומיון של מועמדים לתפקיד שף במסעדת אווזי בעפולה.

עו"ד דב הירש מסר בתגובה: "תפקידי כרגע הוא לבצע רישום ואיסוף של כל נכסי החברה בארץ. מדובר בעיקר במוניטין, בהסכמי שכירות של הנכסים ובציוד שבמסעדות. אני לא מזניח גם את נושא השירות של הלקוחות שמגיעים לשלוש מסעדות אווזי ומצפים להמשיך וליהנות מתפריט איכותי וטעים, לשירות טוב ולמסעדה אסתטית וכמובן נקיה".

בדוק גם

"אני מקבל את גזר הדין בהכנעה". גבי בן גלים צילום ארכיון: נחום סגל

התיאטרון כבר לא שייך לבן גלים

25 שנה אחרי שהקים את התיאטרון הראשון בקריות, החליט בן גלים למכור את חלקו לשותפיו. "לכל דבר מגיע זמנו", הוא אומר "להד הקריות"

נגד שיימינג. צילום: דוברות העירייה

תלמידים בקרית ים יוצאים נגד תופעת ה"שיימינג"

בבית הספר אורים בקרית ים עלתה השבוע הפקה בלעדית וייחודית בשם "בלי חשבון" המעלה את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *