בית / קריות / חדשות קריות / "עשרות אמהות מתלוננות שילדיהם משתמשים בסם הנייס גאי"

"עשרות אמהות מתלוננות שילדיהם משתמשים בסם הנייס גאי"

עשרות אמהות מדווחות באחרונה בבהלה למשטרת זבולון כי ילדיהם משתמשים בסמי פיצוציות. מפקד תחנת זבולון נצ"מ אילן סרדל, אמר השבוע ל"הד הקריות", כי "נרשם גידול בממדי התופעה וכעת המשטרה פועלת למעצר הסוחרים שמוכרים לקטינים את הסמים האלו".

במוצאי שבת שעברה עצרו בלשי מחלק הנוער בתחנת זבולון, בפיקודו של פקד דוד קלי, תושב קרית ביאליק בשנות ה-50 לחייו, בחשד למכירת חומרים מסוכנים והפצתם לקטינים. בדירת החשוד נתפסו 1.3 ק"ג של חומר החשוד כאסור לשימוש והפצה מסוג נייס גאי, 300 אריזות ריקות של המוצר ו~10,000 שקלים שהוחבאו ברחבי הדירה.

אילן סרדל (צילום: הילה מלמד)

החשוד נעצר לאחר חקירה שלושה חודשי חקירה סמויה שניהלו בלשי מחלק הנוער של תחנת זבולון נגד החשוד, שכינה את עצמו ד"ר נייס גאי. "עשרות אמהות הגיעו לתחנה והתלוננו שילדיהם התערערו בשל שימוש בנייס גיא", סיפר השבוע נצ"מ סרדל, "מדובר בילדים בני 12-18, אבל בעיקר ילדים בני 12 ו-13. הקטינים קראו לחשוד ד"ר נייס גאי, הוא אמר להם שזו התרופה בשבילם".

זוהי הפעם השלישית שהחשוד מקרית ביאליק נעצר בחשד למכירת חומר מסוכן. "הוא היה ידוע כסוחר סמים של חשיש ומריחואנה, אבל באחרונה הוא הפך לד"ר נייס גאי. בעבר כבר נעצר כמה פעמים אבל בית המשפט שיחרר אותו. הפעם מעצרו הוארך בשישה ימים, ובתוך הזמן הזה אנו מתכוונים להגיש נגדו כתב אישום".

נצ"מ סרדל מסביר את הבעייתיות שבמעצר של חשודים המחזיקים ברשותם נייס גאי או כל סם פיצוצייה אחר. "על פי החוק, נייס גיא הוא לא סם", אומר סרדל, "שוטר שתופס אזרח שמחזיק ברשותו נייס גאי, לא יכול לעצור אותו, אלא רק להשמיד את החומר. לגבי הקטינים שנתפסו, הם הובאו לתחנה ונחקרו במטרה לאתר את המפיץ".

הכתבה המורחבת ביום שישי בעיתון "הד הקריות"

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *