יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / קריות / חדשות קריות / "עשרות אמהות מתלוננות שילדיהם משתמשים בסם הנייס גאי"

"עשרות אמהות מתלוננות שילדיהם משתמשים בסם הנייס גאי"

עשרות אמהות מדווחות באחרונה בבהלה למשטרת זבולון כי ילדיהם משתמשים בסמי פיצוציות. מפקד תחנת זבולון נצ"מ אילן סרדל, אמר השבוע ל"הד הקריות", כי "נרשם גידול בממדי התופעה וכעת המשטרה פועלת למעצר הסוחרים שמוכרים לקטינים את הסמים האלו".

במוצאי שבת שעברה עצרו בלשי מחלק הנוער בתחנת זבולון, בפיקודו של פקד דוד קלי, תושב קרית ביאליק בשנות ה-50 לחייו, בחשד למכירת חומרים מסוכנים והפצתם לקטינים. בדירת החשוד נתפסו 1.3 ק"ג של חומר החשוד כאסור לשימוש והפצה מסוג נייס גאי, 300 אריזות ריקות של המוצר ו~10,000 שקלים שהוחבאו ברחבי הדירה.

אילן סרדל (צילום: הילה מלמד)

החשוד נעצר לאחר חקירה שלושה חודשי חקירה סמויה שניהלו בלשי מחלק הנוער של תחנת זבולון נגד החשוד, שכינה את עצמו ד"ר נייס גאי. "עשרות אמהות הגיעו לתחנה והתלוננו שילדיהם התערערו בשל שימוש בנייס גיא", סיפר השבוע נצ"מ סרדל, "מדובר בילדים בני 12-18, אבל בעיקר ילדים בני 12 ו-13. הקטינים קראו לחשוד ד"ר נייס גאי, הוא אמר להם שזו התרופה בשבילם".

זוהי הפעם השלישית שהחשוד מקרית ביאליק נעצר בחשד למכירת חומר מסוכן. "הוא היה ידוע כסוחר סמים של חשיש ומריחואנה, אבל באחרונה הוא הפך לד"ר נייס גאי. בעבר כבר נעצר כמה פעמים אבל בית המשפט שיחרר אותו. הפעם מעצרו הוארך בשישה ימים, ובתוך הזמן הזה אנו מתכוונים להגיש נגדו כתב אישום".

נצ"מ סרדל מסביר את הבעייתיות שבמעצר של חשודים המחזיקים ברשותם נייס גאי או כל סם פיצוצייה אחר. "על פי החוק, נייס גיא הוא לא סם", אומר סרדל, "שוטר שתופס אזרח שמחזיק ברשותו נייס גאי, לא יכול לעצור אותו, אלא רק להשמיד את החומר. לגבי הקטינים שנתפסו, הם הובאו לתחנה ונחקרו במטרה לאתר את המפיץ".

הכתבה המורחבת ביום שישי בעיתון "הד הקריות"

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *