בית / קריות / חדשות קריות / סבתא באמת מליונרית: בת 80 מחיפה זכתה ב-16 מיליון שקלים בלוטו

סבתא באמת מליונרית: בת 80 מחיפה זכתה ב-16 מיליון שקלים בלוטו

סבתא (צילום אילוסטרציה פנתרמדיה)
סבתא (צילום אילוסטרציה פנתרמדיה)

תושבת אזור חיפה בשנות ה-80 לחייה זכתה ב- 16 מיליון שקלים  בלוטו בהגרלה לפניי שבוע. הסבתא שלחה טופס דאבל לוטו לוטומטי מלא לשתי הגרלות, טופס שזיכה אותה בזכייה המפתיעה בסכום של מיליון שקלים.

הזוכה המאושרת הגיעה לבית מפעל הפיס בליווי בנה סיפרה: "למחרת ההגרלה ירדתי לדוכן הלוטו שנמצא סמוך לביתי, בדקתי את המספרים שוב ושוב ולקח לי מספר דקות לקלוט שניחשתי נכון את ששת המספרים. חשבתי שאולי זכיתי בשלושה מיליון שקלים, ומה רבה הייתה הפתעתי כשנודע לי כי זכיתי ב-16 מיליון שקלים. לא האמנתי שאזכה בסכום הזה". בגילי, הכסף לא ישנה אותי. אמשיך את שגרת החיים שלי. הוסיפה הזוכה.

מה תעשי עם כספי הזכייה?
"אני לא זקוקה לכסף, אך כאשה בעלת ניסיון בחיים אעביר את הכסף למשפחתי: ילדי ונכדי ואתן להם עצה טובה: "תשלמו את המשכנתאות שיש לכם על הדירות ותיקנו דירות לנכדים".

 

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *