בית / קריות / חדשות קריות / נפתלי בנט הצטרף לקמפיין הבית יהודי בחיפה

נפתלי בנט הצטרף לקמפיין הבית יהודי בחיפה

שי בלומנטל (צילום: שלמה שוהם)
שי בלומנטל (צילום: שלמה שוהם)

שר הכלכלה נפתלי בנט הצטרף לקמפיין רשימת "הבית היהודי" בחיפה, בראשותו של שי בלומנטל מקרית שמואל. השר בנט הקליט פנייה אל ציבור הבוחרים בעיר, המשודרת בשבוע שלפני הבחירות ברדיו חיפה.

בנט שגדל בחיפה, מגיע אל העיר לביקורים רבים, במהלכם הוא פוקד את בית הוריו. במהלך הקמפיין שהתקיים בעיר, ההורים תלו כרזה של הרשימה על ביתם ופנו אל חברים ומכרים, רבים מהם בני הקהילה האנגלו-סקסית בחיפה, בקריאה להגיע אל הקלפי ולהצביע את אותיות הרשימה – טב.

ראש רשימת הבית היהודי בחיפה, סגן ראש העיר שי בלומנטל: "מהתגובות בשטח והמאמץ שאנו משקיעים בשבוע האחרון, מתחזקת התחושה שהבית היהודי עתיד להכפיל ואף לשלש את כוחו בחיפה. אחרי חמש שנים בהן הגעתי להישגים בזכות מנדט אחד במועצת העיר, אנו מאמינים שיש לנו הזדמנות של ממש להשפיע ולחזק את חיפה".

בסדרת ביקורי שרים מטעם המפלגה שהתקיימו בעיר בחודש האחרון, נשמעו אמירות ברורות בדבר הכוונה לסייע לעיר. השר לענייני אזרחים וותיקים אורי אורבך שהיה אורחו של בלומנטל הצהיר על רצונו להשקיע בהקמת מוקד חירום לבני הגיל השלישי בבית החולים רמב"ם. סגן שר הדתות הרב אלי בן דהן סיכם עם ראש העירייה יונה יהב, כי הרב הראשי האשכנזי הבא של חיפה, יהיה מטעם הציונות הדתית לאומית. שר השיכון אורי אריאל הצהיר על מתן תמיכה בהיקף של 5 מיליון שקלים, לשיפוץ חזיתות בתים בשכונת הדר.

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *